کد خبر: 30658 A

با برخی از چهره‌های معروف دنیای سینما، موسیقی و مد که در سال 2018 ازدواج کردند آشنا شوید.

ایران آرت: سال 2018 سالی پر از اتفاقات هیجان انگیز در دنیای هالیوود بود. به عنوان مثال ستاره ها و افراد مشهور بسیاری در این سال ازدواج کردند یا برعکس زندگی شان از هم پاشید و جدا شدند. اگر دوست دارید بدانید کدامیک از ستاره های مشهور جهان در سال 2018 ازدواج کردند، در ادامه مطلب همراه‌مان باشید.

مایلی سایرس و لیام همسورث

1

به گزارش برترین ها، ستاره پاپ، مایلی سایرس، با انتشار عکسی از خودش به همراه لیام همسورث خبر ازدواج اش را تاییدکرد. طبق آمار، مراسم ازدواج ای زوج هالیوودی در 23 دسامبر در تنسی آمریکا به همراه خانواده و دوستان نزدیک شان برگزار شد. آنها همدیگر را هنگام بازی در فیلم "the last song" سال 2010 ملاقات کردند.

هایدی کلوم و تام کولیتز

2

سوپر مدل مشهور، هایدی کلوم با تام کولیتز نامزد کرد. او خبر نامزدی اش را با عکسی سیاه و سفید از خود و همسرش، در اینستاگرام و توییتر در 24 دسامبر منتشر کرد. او در زیر عکس نوشت: "من جواب بله دادم". آنها اولین بار همدیگر را در ماه مارس در برنامه "American got talent" ملاقات کردند.

جیک جیلنهال و جین کادیو

3

جیک جیلنهال که چند وقتی بود با جین کادیو ارتباطی عاطفی داشت، در نهایت در 21 دسامبر نامزدی خود را اعلام کرد. آنها اعتراف کردند که رابطه شان به آرامی پیش رفت اما در نهایت جدی شد. این زوج 16 سال اختلاف سنی دارند و در مسافرتی که اوایل سال به یونان داشتند، همدیگر را ملاقات کردند.

بروکلین بکهام و هانا کراس

4

بروکلین بکهام و هانا کراس پس از فشن اواردز بریتانیا در 11 دسامبر دست در دست هم دیده شدند. آنها اعتراف کردند که 2 ماه است با هم نامزد شده اند.

نیک جونز و پاریانکا چوپرا

5

نیک جونز و پاریانکا چوپرا پس از حدود 2 ماه آشنایی، در 18 آگست با هم نامزد شدند و در 1 دسامبر در کاخی در راجستان هند مراسم عروسی خود را برگزار کردند. ازدواج این دو یکی از خبرسازترین ازدواج های سال در میان ستاره ها بوده است.

جاستین بیبر و هایلی بالدیون

6

خواننده کانادایی و مدل آمریکایی در 13 سپتامبر در مراسمی پنهانی در نیویورک با هم ازدواج کردند. پس از چند ماه، جاستین بیبر با پستی در اینستاگرامش اعتراف کرد که یک مرد متاهل شده است.

مندی مور و تیلور گولداسمیت

7

مندی مور و تیلور گلداسمیت که دوستی طولانی مدتی با هم داشتند، سرانجام با یکدیگر در یک مهمانی خصوصی که در لس آنجلس برگزار شد، ازدواج کردند. این مهمانی با حضور فامیل های خانوادگی و تعدادی از بازیگران سریال "this is us" برگزار شد.

امیلیا کلارک و چارلی مکداول

8

ستاره سریال "بازی تاج و تخت" با کارگردان معروف، چارلی مکداول، چندین ماه در ارتباط بود تا این که شایعات زیادی منتشر شد و آنها نیز با انتشار عکسی در اینستاگرام پرده از رابطه پنهانی شان برداشتند.

جینا دوان و استیو کازی

9

همه می دانستند که جینا دوان و استیو کازی با هم در ارتباط بودند اما خودشان خبر ازدواج شان را اعلام نکردند. در واقع مجله "people" بود که اعلام کرد آنها 2 ماه است ازدواج کرده اند و زندگی شادی با هم دارند.

ادی مورفی و پیج بوچر

10

ادی مورفی و پیج بوچر پس از سالها رابطه عاطفی، در نهایت با هم ازدواج کردند. ادی مورفی با حلقه ای که الماس بزرگی روی آن بود، در لس آنجلس از او خواستگاری کرد. 

کارلی کلاوس و  جاشوا کوشنر

12

کارلی کلاوس، سوپر مدل معروف، در 18 اکتبر با جاشوا کوشنر، در شهر نیویورک ازدواج کرد. این خبر توسط کلاوس و از طریق اینستاگرام منتشر شد.

لیدی گاگا و کریستین کارینو

112

لیدی گاگا بعد از دریافت جایزه "زنان در هالیوود" که به طور سالانه توسط مجله مد و فشن Elle به برگزیدگان اهدا می‌شود، هنگام سخنرانی تشکرآمیز خود خبر نامزدی ‌اش با "کریستین کارینو" را با گفتن واژه "نامزدم" تایید کرد. این دو از فوریه 2017 با هم در ارتباط اند.

شاهدخت یوژنی یورک و جک بروکسبنک

13

شاهدخت یوژنی یورک و عشق چندین ساله اش، در ژانویه با هم نامزد کردند و پس از 7 سال دوستی، سرانجام در 12 اکتبر در مراسمی باشکوه جشن عروسی خود را برگزار کردند.

گوئینت پالترو و برد فالچوک

14

گوئینت پالترو و برد فالچوک در 29 سپتامبر در یک مراسم خصوصی در نیویورک با هم ازدواج کردند. آنها پس از 3 سال رابطه، اولین بار نامزدی شان را در ماه ژانویه اعلام کردند.

ازدواج پریانکا چوپرا نیک جوناس مایلی سایرس جک جیلنهال گوئینت پالترو هایدی کلوم نیک جونز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین