کد خبر: 30632 A

پرویز پرستویی با انتشار یادداشتی نسبت به اظهارنظر کمال تبریزی درباره حامد بهداد واکنش نشان داد.

ایران آرت: پس از آنکه کمال تبریزی در گفت‌وگویی بیان کرد که حامد بهداد، آنتونی کوئین سینمای ایران است، پرویز پرستویی به این اظهارنظر واکنش نشان داد.

پرویز پرستویی در یادداشتی که در اینستاگرام منتشر شده، نوشت:

"آقای کمال تبریزی

امروز به اظهار نظری از شما برخوردم که برام تعجب برانگیز بود و آن اینکه در اظهاراتتون اشاره کردید رابرت دنیرو در تمام بازیهاش باز خود رابرت دنیروئه. تنها کسی که تنوع در بازیهایش وجود دارد آنتونی کوئین است . و حامد بهداد برای من یادآور آنتونی کوئینه. من اصلا کاری به کار حامد بهداد ندارم.

ایشون بازیگر بزرگیه و خودش شاید یادش نباشه که بنده به توصیه رامبد جوان در پشت بوم وزارت صنایع در سر فیلمبرداری فیلم مومیای ۳،ایشون وزنده یاد پوپک گلدره به همایون اسعدیان برای بازی در فیلم آخر بازی معرفی کردم، پس دشمنی با ایشون ندارم.

من نمیگم حامد بهداد بازیگر بزرگی است یا کوچک .اما خواهش میکنم با تمام احترامی که براتون قائل هستم به پاس تجربه خوبی که با شما در فیلم لیلی با من است و مارمولک و مهر مادری داشتم، به رابرت دنیرو توهین نکنید وتن آنتونی کوئین رو تو قبر نلرزونید.

اگه میخواهیم برای فیلممون تبلیغ کنیم از هر کس و هر چیزی به عنوان دستاویز استفاده نکنیم و سعی کنیم آدم هارو با خودشون مقایسه کنیم .شما فیلمساز ارزشی هستید از شما توقع داریم اسیر تبلیغات کاذب نشوید."

حامد بهداد کمال تبریزی مارموز آنتونی کویین
نظرات خوانندگان
  • حسین
    پاسخ

    آقای پرستویی حق با شماست .یدونه ای پرویز جان .

  • حسن
    پاسخ

    اگه یه کم با انصاف باشیم و یه کمی همدیگرو دوست تر داشته باشیم باید قبول کنیم که حامد بهداد نه چشم آبی داشته نه اتفاقی یهویی یه کارگردانی کشفش کرده.حامد بهداد جزو معدود بازیگرانیه که بازیهاش کاملا باور پذیر و دوست داشتنیه.نه تنها انتونی کویین سنمای ایرانه بلکه مارلون براندوی سینمای ایران هم هست.به آدما قبل مرگشون بگیم کی هستن و چه با ارزشن.بس نیست اینقدر حسودی.کاش می نوشتید: موفق باشی حامد انتونی کویین.با این شرایط و یه تنه رفتن جلو تو سینمای ما کار هر کسی نیست.والا از انتونی کویینم بر نمیاد.بی پارتی وبی چشم رنگی و بی رشوه و مجیز گویی و دست بوسی الوده به مکر.تو کم نظیری پسر! همون بوتیکت واسه یه سینما بسه! حامد براندو!

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین