کد خبر: 30508 A

سریال "نون. خ" به کارگردانی سعید آقاخانی برای روزهای نوروز ۱۳۹۸ آماده می‌شود.

ایران آرت: سریال "نون. خ" اثر جدید سعید آقاخانی برای تلویزیون به تهیه‌کنندگی مهدی فرجی است که برای پخش در ایام نوروز ۹۸ از شبکه یک سیما آماده می شود. در حالی که تصویربرداری این سریال در جریان است تصاویری از برخی صحنه‌های آن منتشر شد. 

امیر معقولی تصویربرداری این سریال را اواخر آذر ماه سال جاری آغاز کرد.

سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، علی صادقی، هومن حاج عبدالهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد از جمله بازیگران این سریال نوروزی هستند. به زودی بازیگران دیگری نیز به این مجموعه می پیوندند.

222

فیلمنامه سریال نیز توسط امیر وفایی به نگارش درآمده است. این مجموعه تلویزیونی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۱۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای برای پخش در ایام نوروز ۹۸ از شبکه یک سیما تولید می‌شود.

آقاخانی پیش از این در تلویزیون کارگردانی سریال های  "عید امسال"، "زن بابا"، "راه در رو"، "خوش نشین‌ها"، "نقطه سرخط"، "دزد و پلیس"، "خروس"، "روزهای بد، به‌در"، "بیمار استاندارد" و "شب عید" را به عهده داشته است. "نون. خ" یازدهمین سریال آقاخانی در مقام کارگردان به شمار می رود. فرجی نیز پیش از این سریال "لژیونر" را تهیه کرده است.

333

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از مجری طرح: حسن مصطفوی، مدیرتصویربرداری: امیرمعقولی، صدابردار: محمد شاهوردی، طراح گریم: عباس عباسی، طراح صحنه: امین جهانی، طراح لباس: پگاه ترکی، دستیار کارگردان: مصطفی تنابنده، برنامه ریز: ساناز بصیر، عکاس: کوروش جوان، دستیار تولید: محمدرضا دلنوازی، مدیر تدارکات: مجید لعل سنجیان، مشاور رسانه ای: هادی اعتمادی مجد.

حمیدرضا آذرنگ فریده سپاه منصور سعید آقاخانی علی صادقی هومن حاجی عبدالهی سریال نوروزی سریال نون.خ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین