کد خبر: 30445 A

پربیننده‌ترین فیلم‌های انیمیشن در مناطق مختلف جهان مشخص شدند.

ایران آرت: کمپانی "کرانچی رول" با تحلیل آمارها و داده‌ها، پربیننده‌ترین فیلم‌های انیمیشن را با تفکیک مناطق مختلف جهان منتشر کرد. انیمیشن‌های "آکادمی قهرمان من" و "بوروتو" پربیننده‌ترین‌های ۲۰۱۸ شدند.

در ادامه فهرست پربیننده‌ترین فیلم‌های انیمیشن به تفکیک منطقه آمده است:

آمریکای شمالی و مرکزی

01

به گزارش فارس، همانطور که می‌دانید بیشتر مخاطبین این منطقه عاشق فیلم‌های اکشن و اَبَر قهرمانی هستند. "آکادمی قهرمان من" پربیننده‌ترین فیلم انیمیشن این منطقه است. پس از این فیلم "یک تکه" "شبدر سیاه"(بلک کلاور) و "بوروتو" به ترتیب از پربیننده‌ترین فیلم‌های انیمیشن در آمریکای شمالی و مرکزی هستند.

آفریقا

02

"دارلینگ در فرانکس" و "هانیبادو" نیز در رده‌های بعدی پربیننده‌ترین انیمیشن‌های قاره سیاه قرار دارند.در سراسر آفریقا به نظر می‌رسد بیشتر کشورها به دو دسته بیننده بین انیمیشن‌های "شبدر سیاه" و "بوروتو" تقسیم می‌شوند.

خاورمیانه

03

در خاورمیانه سه فیلم انیمیشن پربیننده‌تر از دیگر فیلم‌ها هستند. اینکه ازاین سه انیمیشن کدام پربیننده‌تر از دوتای دیگر است دشوار است لیکن "بوروتو"، "شبدر سیاه" و "دارلینگ در فرانکس" پربیننده‌ترین‌های منطقه خاورمیانه هستند.

اقیانوسیه

04

منطقه اُقیانوسیه دارای متنوع‌ترین سلیقه در تماشای فیلم‌های انیمیشن را نسبت به دیگر نقاط جهان دارا هستند. ۸ فیلم انیمیشن از جمله پربیننده‌ترین فیلم‌های منطقه اُقیانوسیه هستند که در صدر آن‌ها فیلم انیمیشن "آکادمی قهرمان من" به عنوان پربیننده‌ترین فیلم انیمیشن استرالیا قرار دارد.

"شبدر سیاه"، "بوروتو"، "مگالوبوک"، "عروس ماگوس باستانی"، "سلول‌ها مشغول کارند"، "آیدولیش۷" و "دختر نینجا و استاد سامورایی" همه تقریبا به یک نسبت از پربیننده‌های اُقیانوسیه هستند.

آمریکای جنوبی

05

مثل شمال قاره، آمریکای جنوبی هم بیشتر اهل فیلم‌های اَبَر قهرمانی و اکشن هستند. "آکادمی قهرمان من" پربیننده‌ترین فیلم انیمیشن آمریکای جنوبی است و "شبدر سیاه" و "بوروتو" در رده‌های بعدی جای دارند.

اروپا

06

قاره سبز نیز از لحاظ سلیقه تنوع بالایی دارد و سلایق بسیار متنوع است. در اروپا ۵ فیلم انیمیشن در سال ۲۰۱۸ از جمله پربیننده‌ترین‌ها هستند که "دارلینک در فرانکس" بیشترین بیننده را در بین آن‌ها داراست.

"آکادمی قهرمان من"، "بوروتو"، "شبدر سیاه" و "اَبَر اژدها" نیز از پربیننده‌ترین انیمیشن‌های اروپا هستند که در رده‌های بعدی این فهرست قرار می‌گیرند.

آسیا

07

قاره آسیا همچون آمریکای شمالی و مرکزی اکثریت به یک فیلم انیمیشن علاقمند هستند که آن هم "بوروتو" بوده که دنباله سریال انیمیشن "ناروتو" است.

تعجب‌برانگیز نیست که "بوروتو" در آسیا همچون سریال پدر خودش "ناروتو" که مردمی‌ترین سریال انیمیشن ۲۰ سال پیش این قاره بوده است، در رده پربیننده‌ترین فیلم انیمیشن این قاره قرار بگیرد.

انیمیشن انیمیشن آکادمی قهرمان من آکادمی قهرمان من بوروتو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین