کد خبر: 301 A

محمد رضا گلزار از کنسرتش گفت، از فیلم بهمن فرمان آرا و ممنوع التصویری اش در حالی که دیا میرزا بازیگر هندی و نیز تهیه کننده و کارگردان "سلام بمبئی" کنارش نشسته بودند.

ایران آرت : محمد رضا گلزار در این نشست گفت:قرار بود در این فیلم یک قطعه موسیقی را اجرا کنم اما مخالفت کردم و سازندگان فیلم نیز به تصمیم من احترام گذاشتند اما دوست دارم اعلام کنم در اسفندماه کنسرت موسیقی را برگزار خواهم کرد که سورپرایزهای جالبی در آن وجود دارد.

گلزار با اشاره به اینکه هرگز در سینمای ایران ممنوع‌التصویر نبوده، گفت: اگر محدودیتی برای فیلمی به وجود آمده به دلیل حضور من نبوده است زیرا وقتی فیلمی پروانه ساخت می‌گیرد؛ اعلام شده قرار است در آن محمدرضا گلزار بازی کند.

محمدرضا گلزار با اشاره به آخرین وضعیت فیلم سینمایی «دلم می‌خواد» ساخته بهمن فرمان‌آرا گفت: مشکل فیلم دلم می‌خواد حضور من یا دیگر بازیگران در فیلم نیست بلکه علت نمایش داده نشدن آن به دلیل اختلاف‌نظری است که بین بهمن فرمان‌آرا (کارگران فیلم) و تهیه‌کننده اثر وجود دارد.

به گزارش ایلنا او ادامه داد: این اختلاف بیشتر بر سر نوع تدوین و روند داستان‌گویی در فیلم است اما براساس آنچه من شنیده‌ام مشکلات درحال رفع و رجوع است و قرار است فیلم در جشنواره فیلم فجر به نمایش دربیاید.

او افزود : ‌در طی این مدت در فیلم‌هایی همچون خشکسالی و دروغ، دلم می‌خواد و سلام بمبئی بازی کردم و مشکل خاصی نداشتم و دائم در حال فعالیت در سینما هستم.

گلزار با دفاع از بازی در فیلم سلام بمبئی گفت: ما اصلا نمی‌خواستیم فیلمی هنری یا روشنفکرانه بسازیم بلکه هدف ما ساخت یک فیلم تجاری آبرومند بود. من تمام قد از این فیلم دفاع می‌کنم و به عنوان اولین محصول مشترک ایران و هند اثری قابل قبول است.

جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم نیز با اشاره به اینکه استقبال خوبی از فیلم صورت گرفته است گفت: متاسفانه علی رغم مذاکراتی که با صدا و سیما انجام دادیم و قرار شد تبلیغات فیلم سلام بمبی از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش نشود و حتی پخش کننده هندی فیلم به احترام ما تیزر فیلم به شبکه‌های ماهواره‌ای نداد، اما باز هم صدا و سیما تیزرهای این فیلم را پخش نمی‌کند.

وی ادامه داد: من حتی به صدا و سیما پیشنهاد دادم که با گرفتن پول تیزرهای این فیلم را پخش کند و یا اگر امکان پخش تیزرهای فیلم وجود ندارد به صورت زیرنویس و تبلیغات متنی انجام بدهند اما باز هم صدا و سیما نپذیرفت.

نوروزبیگی ادامه داد: نه تنها صدا و سیما از این فیلم حمایت نکرد بلکه در بخشهای خبری نیز به تخریب فیلم پرداختند و من دلیل این همه دشمنی با این فیلم را نمی‌دانم حتی برخی بازیگران فیلم همچون بنیامین بهادری که شب گذشته در شبکه سوم حاضر شده بود اجازه نداشت تا نام فیلم را به زبان بیاورد و همین مسئله باعث دلخوری وی شده بود و می‌خواست استودیو برنامه حرف تو برف را ترک کند.

 

سلام بمبئی محمد رضا گلزار دیا میرزا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین