کد خبر: 2972 A

هنرمندان عرصه سینما در صفحات اینستاگرام خود نسبت به درگذشت علی معلم واکنش نشان دادند.

ایران‌آرت: هنرمندان عرصه سینما در صفحات اینستاگرام خود نسبت به درگذشت علی معلم واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرآنلاین، علی معلم منتقد و تهیه‌کننده سینما و مدیرمسئول مجله «دنیای تصویر» عصر امروز بر اثر حمله قلبی در سن 54 سالگی از دنیا رفت.

درگذشت او که سال‌ها در عرصه سینما فعالیت کرده بود، برای اهالی این هنر بسیار سخت است و به همین دلیل هنرمندان و اهالی سینما با انتشار عکسی از علی معلم در صفحات اینستاگرام خود، درگذشت او را غیرقابل باور خواندند.

در ادامه بخشی از این پست ها را می‌خوانید:

نوید محمدزاده با انتشار عکسی از علی معلم، درگذشت او را باورنکردنی توصیف کرد.
سیما تیرانداز هم با انتشار عکسی از این هنرمند نوشت: «وای، اصلا باورکردنی نیست، تسلیت.»
پژمان بازغی هم عکسی از معلم را در صفحه خود منتشر کرد و نوشت: «زود بود برای مردی مثل تو تسلیت به خانواده محترم شان و جامعه سینمای ایران کاش این ٩٥ بی رحم زود تمام شود.»
محمدرضا هدایتی هم با انتشار عکسی از معلم به نوشتن یک جمله کوتاه بسنده کرد: «این سال 95؟!»مجید صالحی هم در پی درگذشت معلم اینگونه نوشت: «متاسفانه باز هم خبرى بسیار بد و دردناک، متاسفانه باز هم شوکى دیگر در آخر سال
متاسفانه آقاى على معلم عزیز؛ معلم سینماى ایران ما رو ترک کردند. تسلیت به همسر گرامى ایشان خانم معماریان بزرگوار و پسرشان و خانواده محترمشان 
تسلیت به سینماى ایران و مردم مهربان سرزمینم. بدرود مرد فرهیخته و جذاب و طناز و مهربان سینما ، تا ابد در قلب و ذهن و یاد ما خواهى ماند، معلم فراموش نشدنى.»میلاد کی مرام با انتشار عکسی از معلم نوشت: «علی معلم درگذشت، خانواده «دنیای تصویر» پدرش را از دست داد. یه کسى این شوخیه احمقانه رو تکذیب کنه!!!! یعنى چى واقعا؟!!! اصلا شوخیه خوبى نیست. واقعا دیگه توانایى و اعصاب واسمون نمونده.»
امین حیایی هم درهمین رابطه نوشت: «شوک بزرگ آخر سال، معلم سینماى ایران درگذشت، على معلم عزیز هر چند که باورش سخته ولى تو در دل اهالى هنر و سینما جا دارى و هرگز فراموش نخواهى شد. تسلیت به بانو آذر معماریان و پسر نازنینش امید عزیز وجامعه هنر و سینماى ایران.»

 

اشکان خطیبی هم در پی درگذشت معلم نوشت: «مرد دوست داشتنى،آرام و عاشق سینما،على معلم عزیز بهار ٩٦ رو ندید.
براى خانم معماریان عزیز و پسرشون آرزوى صبر مى کنم.»

 

مهرداد صدیقیان هم در واکنش به این موضوع نوشت: «عجب دنیایى... همش یادمون میندازه زیاد پیش بینى نکنیم... عجب دنیایى ، تسلیت به سینماى ایران.»

 

بهروز شعیبی هم درهمین راستا نوشت: «على آقاى معلم عزیز، سفر بخیر. چقدر زود رفتید. خیلى دلم براتون تنگ میشه! ... دل همه ما.»

 

 

علی معلم علی معلم درگذشت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین