کد خبر: 2968 A

خوشحالم که مردم می توانند فرد برگزیده را انتخاب کنند.

ایران‌آرت: شبنم قلی خانی بازیگر نقش یکتا در سریال تلویزیونی " هشت و نیم دقیقه" گفت: فکر می کنم با ایفای نقش یکتا توانستم الگویی برای زنان امروز جامعه باشم چرا که یکتا با تمام مشکلات زندگی جنگید و زندگی خودش را از صفر شروع کرد.

 
به گزارش افکارنیوز، شبنم قلی خانی بازیگر نقش یکتا در سریال تلویزیونی "هشت و نیم دقیقه" گفت: با توجه به اینکه در مسابقه نظرسنجی برنامه "سه  ستاره" در بین بانوان بازیگر نامزد شده ام، تاکنون میزان آراء را مشاهده نکرده ام.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در این مسابقه فرد برگزیده با آرای مردمی انتخاب می شود، بازیگرانی مانند من که نامزد شده اند ، بازیگرهایی مردمی هستند چرا که مردم در همه شهرها و روستاهایایران آن ها را در قاب تلویزیون ودر آثار مختلف تماشا کرده اند.
 
قلی خانی تصریح کرد: خوشحالم که مردم می توانند فرد برگزیده را انتخاب کنند.
 
وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: همانطور که سیما تیرانداز هم اشاره کرد، ما جایزه خود را از دست مردم می گیریم وفکر می کنم  مردم ما را در کوچه و خیابان می بینند وسلام و احوالپرسی و اظهار لطف و محبت می کنند، خودش بهترین جایزه است.
 
بازیگر سریال "اولین شب آرامش" توضیح داد: البته هیچ کس بدش نمی آید که در یک مسابقه نفر اول شود به خصوص که من برای نقش یکتا خیلی زحمت کشیدم واز دل و جان مایه گذاشتم و فکر می کنم چقدر خوب است که یک بازیگر بتواند برای نقشی جایزه بگیرد که در آن نقش الگوی خوبی برای زنان جامعه اش بوده است.
 
وی یادآور شد: فکر می کنم با ایفای نقش یکتا توانستم الگویی برای زنان امروز جامعه باشم چرا که یکتا با تمام مشکلات زندگی  جنگید و زندگی خودش را از صفر شروع کرد.
 
قلی خانی خاطرنشان کرد: البته هر فرد دیگری هم در این رقابت به عنوان نفر اول انتخاب شود، خودش، هنر و شخصیتش برای من  بسیار قابل احترام است.

 

 

شبنم قل خانی سریال یکتا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین