کد خبر: 2965 A

هر روز خبر تازه‌ای از سریال محبوب منتشر می‌شود

میسی ویلیامز بازیگر نقش آریا استارک در «بازی تاج و تخت‌» از هواداران اد شیرن است و به نظر می‌رسد که یکی از دلایل حضور این خواننده در سریال همین باشد.

ایران‌آرت: تهیه‌کنندگان «بازی تاج و تخت» تایید کردند که اد شیرن خواننده سرشناس بریتانیایی جلوی دوربین سریال ظاهر خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین، دیوید بنیاف و دی بی وایس در جشنواره فیلم جنوب‌ از جنوب‌غربی تایید کردند که برای حضور کوتاه اد شیرن مقابل دوربین فیلمبرداری سریال «بازی تاج و تخت» چندی است که با او در حال مذاکره هستند.

اد شیرن نیز این خبر را در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرد. هنوز مشخص نیست که این خواننده در فصل هفتم سریال چه نقشی برعهده خواهد داشت.

میسی ویلیامز بازیگر نقش آریا استارک در «بازی تاج و تخت‌» از هواداران اد شیرن است و به نظر می‌رسد که یکی از دلایل حضور این خواننده در سریال همین باشد. هنوز مشخص نیست که شیران در این سریال نقشی بازی می‌کند یا تنها به حضور جلوی دوربین اکتفا خواهد کرد.

پخش فصل هفتم «بازی تاج و تخت» تابستان سال آینده از شبکه اچ‌بی‌او آغاز می‌شود. تهیه‌کنندگان سریال در جشنواره جنوب‌ از جنوب‌غربی تایید کردند که فصل هشتم سریال تنها شش قسمت خواهد بود.

«بازی تاج و تخت» یکی از پرطرفدارترین سریال‌های تلویزیونی آمریکا است. چهره‌هایی چون کیت هرینگتون، پیتر دینکلیج، میسی ویلیامز و سوفی ترنر برخی بازیگران این سریال هستند که با اقتباس از داستان‌های پرفروش جرج آر.آر مارتین ساخته شده است.

منبع: بی‌بی‌سی/ ۱۳ مارس

 

 

بازی تاج و تخت اد شیرن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین