کد خبر: 29486 A

آریا استارک در فصل پایانی سریال "بازی تاج و تخت" خون به پا می‌کند.

ایران آرت: در طول روایت "بازی تاج‌وتخت"، "آریا استارک" در حال جمع آوری فهرست دشمنان خود بود و به نظر می‌رسد که در فصل آینده‌ی سریال چند نفری از آن فهرست به دست او کشته شوند. "میزی ویلیامز" بازیگر این نقش در سریال با حضور در کامیک کان برزیل تأیید کرد که شاهد ارتکاب چند قتل دیگر از سوی او خواهیم بود. صحبت‌های "میزی ویلیامز" را "استیون واینتراب" از "کلایدر" به تأیید رسانده و به نظر می‌رسد که آریا عدالت را برای خود و خانواده‌اش به اجرا درخواهد آورد.

به گزارش سی نما، در فصل دوم "بازی تاج‌وتخت" دیدیم که آریا پس از اعدام پدرش "ند" از "کینگز لندیگ" گریخت و شب‌های زیادی را صرف مرور نام افرادی کرد که باید به دست او به قتل برسند. در طول فصل‌های بعدی او درمی‌یابد که برای بقا چاره‌ای جز آدمکشی ندارد. آریا در فصل‌های اخیر سریال برای آموختن روش‌های دیگر آدمکشی به "خانه‌ی سیاه و سفید" رفت و به فرقه‌ی "مردان بی‌چهره" (Faceless Men) پیوست.

آریا تا اینجا شمار زیادی از دشمنانش را به قتل رسانده، اما هنوز اسامی زیادی برای کشتن در فهرست او وجود دارند. در شش اپیزود بعدی سریال که برای پخش در آپریل آینده (اردیبهشت ۱۳۹۷) در نظر گرفته شده، خواهیم دید که آیا آریا موفق می‌شود لیست خود را کامل کند یا نه.

اوایل سال ۲۰۱۸ ویلیامز در مصاحبه با گاردین گفته بود: "آخرین صحنه‌ی بازی من زیبا بود و بی‌نقص تمام شد. تنها بودم… چیزی که البته تعجبی ندارد! آریا همیشه تنهاست. اما تنها بودم و پایان کار بسیاری از بازیگران را نظاره کرده بودم. با روند کار آشنا بودم. اشک‌ها و سخنرانی‌های زیادی را دیده و شنیده بودم."

میسی ویلیامز آریا استارک بازی تاج و تخت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین