کد خبر: 29274 A

نویسنده و کارگردان سریال "گسل ۲" از موضوع جدید این سریال و اشاره به ماجرای آقازاده‌ها خبر داد.

ایران آرت: علیرضا بذرافشان، نویسنده و کارگردان سریال "گسل۲" درباره این سریال گفت: این روزها مشغول نگارش فصل دوم سریال گسل هستم که تاکنون ۱۵ قسمت از این سریال ۳۰ قسمتی به طور کامل نوشته شده است.

وی درباره زمان تولید این سریال نیز بیان داشت: هر زمان که متن‌هایمان کامل شود وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد.

به گزارش فارس، این کارگردان در ادامه با اشاره به قصه جدیدی که در "گسل ۲" طراحی و اجرا می‌شود، افزود: اغلب کاراکترهای این سریال همان کاراکترهایی هستند که در فصل اول نیز حضور داشتند. همچنین قصه جدیدی طراحی کردیم که با همان کاراکترها جلو می‌رود و ادامه ماجرای خانوادگی و عاشقانه‌ فصل یک در فصل جدید پیگیری می‌شود. 

بذرافشان درباره اینکه فضای "گسل ۲" در ادامه فضای کمدی سیاسی است که در گذشته شاهد بودیم؟ گفت: در فصل دو ماجرای کمدی سیاسی که در فصل یک به تصویر کشیده شد را به سمت وقایع روز بردیم و اتفاقاتی که در این مدت در بخش سیاسی کشور افتاد،‌ مبنای اصلی قصه ما را تشکیل داد.

وی در ادامه همین موضوع بیان داشت: معضل اصلی که این روزها در فضای سیاسی اجتماعی با آن مواجه هستیم بحث "آقازادگی" است و بر همین اساس ما نیز قصه اصلی "گسل۲" را روی فساد، آقازادگی و رانت‌هایی که آقازاده‌های مقام‌های دولتی از آنها استفاده می‌کنند، پایه‌ریزی کردیم. 

این نویسنده با اشاره به جایگزینی برخی از بازیگران در فصل دو این سریال نیز گفت: این احتمال وجود دارد تا چند بازیگر که در فصل یک نقش‌های اصلی را ایفا می‌کردند، در کنار ما حضور نداشته باشند و بازیگران جدیدی را جایگزین آنها کنیم.

سریال "گسل" به کارگردانی علیرضا بذرافشان  و تهیه کنندگی محسن چگینی در ۳۹ قسمت در سال ۹۶ از شبکه یک سیما پخش شد.

سریال گسل علیرضا بذرافشان آقازاده ها گسل 2 گسل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین