کد خبر: 29052 A

عامرخان مسئولیت شکست فیلم "آدمکشان هندوستان" را برعهده گرفت.

ایران آرت: "آدمکشان هندوستان" یکی از پرهزینه ترین و شکست خورده ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۸ لقب گرفت. حتی قدرت ستارگانی چون آمیتاب باچان، عامرخان و کاترینا کیف نتوانستند فیلم را از شکست نجات بدهند.

عامرخان که به آقای کمال گرای سینمای هند شهرت دارد. مسولیت شکست فیلم را برعهده گرفت. او گفت:" تمام مسئولیت شکست "آدمکشان هندوستان" را برعهده می‌گیرم. فکر می‌کنم ما اشتباه کردیم اما شخصا مسولیت شکست را من عهده دار می شوم. می توانید مطمین باشید که ما از هرکاری برای این فیلم فروگذار نکردیم اما از یکجایی مسیر را اشتباه رفتیم."

به گزارش دنیای تصویرآنلاین، امیرخان می گوید هنوز دارد تلاش می کند با شکست این فیلم کنار بیاید. این بازیگر گفت: "یکسری مردم فیلم را دوست داشتند مایلم از آنها تشکر کنم. اما اکثریت فیلم را نپسندیدند و برای مان قابل درک است."

وی در ادامه گفت: "مردم با انتظار بالایی به تماشای فیلم من رفتند.می خواهم از آنها معذرت بخواهم که نتوانستم سرگرم شان کنم.احساس خیلی بدی دارم که از عهده این کار برنیامدیم."

عامرخان در ادامه گفت برایش آسان نیست از دلایل شکست فیلم در ملاعام صحبت کند.چراکه فیلمهایش مانند فرزندان او هستند وفرزند او باقی خواهند ماند حتی اگر شکست بخورند.

"آدمکشان هندوستان" ماه آینده در چین به نمایش عمومی درخواهد آمد. این فیلم محصول کمپانی یاش راج فیلمز است.

آمیتا باچان بالیوود عامر خان امیر خان آدمکشان هندوستان
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین