کد خبر: 29023 A

فیلم سینمایی "عرق سرد" با نام "اجازه‌" در سینماهای فرانسه روی پرده می‌رود.

ایران آرت: باران کوثری با انتشار عکسی از خودش در صفحه اینستاگرام در کنار پوستر فیلم "عرق سرد" از اکران این فیلم در سینماهای فرانسه خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، باران کوثری در این پست نوشت: "فیلم سینمایی "عرق سرد" تازه‌ترین ساخته سهیل بیرقی، با نام "اجازه‌" در سینماهای فرانسه روی پرده می‌رود. این فیلم قرار است از چهارشنبه در سینماهای فرانسه به نمایش دربیاید.

در جلسه پیش نمایشی که برای این فیلم در مرکز فورم دزایماز (وابسته به شهرداری پاریس) با حضور سهیل بیرقی و باران کوثری تدارک دیده شده بود، "عرق سرد" برای علاقه‌مندان به نمایش درآمد و با استقبال تماشاگران رو به‌رو شد. بیرقی و کوثری پس از نمایش فیلم به سوالات حاضران درباره "عرق سرد" پاسخ دادند.

پوسترهای این فیلم توسط پخش کننده فرانسوی در نقاط مختلف شهر به نمایش گذاشته شده و جمله‌ای که روی آن نوشته شده جالب توجه است: "مبارزه یک زن مدرن در ایران".

این روزها در نقاط مختلف فرانسه تجمعاتی درباره حقوق زنان برپا می‌شود و رسانه‌های این کشور بسیار در این باره صحبت می‌کنند، فیلم "عرق سرد" جدای از نوع ساخت و بازی، به دلیل سوژه‌ای که دارد می‌تواند در سینماهای فرانسه اکران موفقی را تجربه کرده و مورد پسند علاقه‌مندان قرار بگیرد.

به دلیل حضور فیلمی دیگر با نام "عرق سرد"، این فیلم با نام فرانسوی "اجازه‌" در سینماهای این کشور به نمایش درخواهد آمد. این عنوان را پخش کننده فرانسوی انتخاب کرده است.

کمپانی Sophie Dulac از بزرگترین پخش کننده های فرانسه، اکران "عرق سرد" را در این کشور بر عهده دارد."

8w4DDxiCX5fo

باران کوثری سهیل بیرقی عرق سرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین