کد خبر: 29018 A

کارگردان سریال "بی‌قرار" می‌گوید هنوز دلیل پخش نشدن این مجموعه در چهار سال گذشته برای آنها روشن نشده است.

ایران آرت: سریال "بی‌قرار" به کارگردانی فلورا سام و تهیه‌کنندگی مجید اوجی حالا بعد از چهار سال به پخش رسیده است. سریالی که از حضور چهره‌های سینمایی و تلویزیونی زیادی بهره برده و قرار بود خیلی پیش‌تر از اینها روی آنتن برود.

به گزارش خبرآنلاین، در طول چهار سالی که از ساخت این سریال می‌گذرد هیچ وقت توضیح قانع‌کننده‌ای از طرف هیچ کدام از مدیران و مسئولان تلویزیون منتشر نشد و حتی دلیل تعویق در پخش مجموعه تلویزیونی "بی‌قرار" حالا حتی برای کارگردان این اثر هم نامعلوم است. فلورا سام در گفت‌وگو با خبرآنلاین از این ۴ سال و سریال "بی‌قرار" گفته است.

سریالی که کارگردانش هم از سرنوشتش بی‌خبر بود

سام با رد اینکه این سریال در طول این ۴ سال توقیف بوده است می‌گوید: "دلیل عدم پخش "بی‌قرار" توقیف نبوده و این سریال ۴ سال پخش نشده است.  معنی این دو با هم فرق می‌کند و این سریال را ظاهرا ۴ سال دوست نداشتند پخش کنند."

او در ادامه درباره دلیل پخش نشدم این مموعه نیز بیان می‌کند: "واقعیت این است که من دلیل پخش نشدن سریال را نمی‌دانم و نمی‌توانم جوابگوی این سوال باشم چون خودم هم در طول این سال‌ها این سوال را داشتم. این سریال از نظر کیفی و حضور بازیگران مطرح در آن حداقل از خیلی سریال‌هایی که در این مدت پخش شده بهتر بوده البته قطعا کارهایی بهتر از این سریال هم در این مدت روی آنتن رفته‌اند اما "بی‌قرار" از لحاظ قصه هم دارای کیفیت خوبی بوده و همه عوامل پشت و جلوی دوربین حرفه‌ای بودند."

این کارگردان با تاکید براینکه هیچ وقت از علت عدم پخش  این سریال علیرغم پیگیری باخبر نبوده است توضیح می‌دهد: "پیشنهاد من این است که صبر کنیم تا ۱۰-۱۵ قسمت از کار پخش شود، از سمت اهالی رسانه و منتقدین مورد بررسی قرار بگیرد بعد از مدیران سوال شود که به چه علت این سریال ۴ سال از آنتن دور مانده است."

ytGxPjn6xze9

این اتفاق‌ها برای کار حاشیه درست می‌کند

کارگردان سریال "راز و نیاز" در پاسخ به این سوال که تاخیر در پخش یک کار شائبه ایراد از کار یا هر حاشیه‌ دیگری را به وجود می‌آورد نیز می‌گوید: "دقیقا همینطور است و تمام دست‌اندرکاران کار از این مسئله ناراحت بودیم که کار با چنین شرایطی مواجه شده که خود می‌تواند زمینه‌ساز شایعه یا شائبه و حاشیه برای مخاطبان باشد."

کارگردان سریال "ما فرشته نیستیم"  در پاسخ به این سوال که در طول این ۴ سال چه واکنش‌هایی را  از سوی تلویزیونی‌ها گرفته می‌افزاید: "در این ۴ سال تهیه‌کننده کار که آقای اوجی هستند پیگیر همه کارها بودند و خیلی هم با مدیران صحبت و گفت‌وگو داشتند، حتی در طول این سال‌ها سریال ۴-۵ بار تا دم پخش هم رفت اما نهایتا این اتفاق نیفتاد و سریال روی آنتن نرفت، همین بارهم تا قبل از اینکه تیزر کار پخش شود ما هیچ تبلیغاتی نکردیم چون از هیچ چیز مطمئن نبودیم."

تهیه‌کننده چالش‌های زیادی با مدیران داشت

سام ادامه می‌دهد: "طبیعی بود که در طول این مدت تهیه‌کننده کار چالش‌های زیادی را با مدیران تلویزیون داشتند اما من همچنان فکر می‌کنم برای باز کردن این قضیه باید کمی صبر کنیم تا لااقل نیمی از سریال پخش شود و بازخوردها را ببنیم آنوقت حتی شاید به مدیران حق بدهیم که دوست نداشتند این کار را پخش کنند، شاید هم اینطور نباشد. من به عنوان کارگردان این اثر وقتی سوالی درباره کار پرسیده می‌شود می گویم خیلی کار خوبی ساختم اما دیگران قطعا بهتر می‌توانند در اینباره نظر دهند."

تلویزیون فلورا سام سریال بی قرار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین