کد خبر: 28902 A

پژمان جمشیدی فیلم جدید کمال تبریزی را یک فیلم عجیب می‌داند و می‌گوید نصف بازیگران سینمای‌ ایران در این فیلم حضور دارند.

ایران آرت: پژمان جمشیدی چند سالی است که دیگر با عنوان فوتبالیست شناخته نمی شود و او را با چنین صفتی صدا نمی زنند. جمشیدی اکنون یکی از پرکارترین بازیگران سینمای ایران است. او هم در نقشهای جدی حضور پیدا می‌کند و هم در نقش‌های کمدی حضور ویژه‌ای دارد.

پژمان‌ جمشیدی بازیگر سینما و تئاتر درباره کارنامه کاری خود به اعتمادآنلاین می‌گوید: "طی دو سال اخیر در فیلم‌های "خوب، بد، جلف"، "تگزاس" و "لونه زنبور" حضور داشتم. فیلمنامه "لونه زنبور" را محسن کیایی نوشته بود که خود او هم به عنوان بازیگر در کنار من حضور داشت. البته نقش من در این فیلم کم رنگ بود. اما به دلیل اینکه به محسن کیایی اعتماد داشتم برای بازی در این نقش حضور پیدا کردم. با گذشت زمان و حضور در نقش مورد نظر متوجه ویژگی‌های خاص فیلم شدم و سعی کردم که از آن لذت ببرم."

بازیگر فیلم "ما همه با هم هستیم" درباره بازی در فیلم کمال تبریزی گفت:‌ " فیلم آقای تبریزی اثری پر بازیگر است. فکر می‌کنم نصف بازیگران سینمای ایران در این فیلم حضور دارند. از مهران مدیری تا مانی حقیقی و بسیاری از بازیگران دیگر سینما حضور دارند. فیلم عجیبی خواهد بود به این دلیل که خیلی پست پروداکشن دارد. آقای تبریزی به فیلمنامه احاطه قابل توجهی دارد. بی صبرانه منتظر هستم ببینم کار چگونه می‌شود. به هر حال افتخاری است که به عنوان یکی از بازیگران اصلی این فیلم نقش‌افرینی می‌کنم. "لابیرنت" فیلم اول امیرحسین ترابی است که شهاب حسینی و ساره بیات هم در آن حضور دارند. تجربه بسیار خوبی بود. فیلمی با ژانر اجتماعی که کمی هم تلخ است. از کسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم. مخاطب برای من ارزش ویژه‌ای دارد."

ما+همه+با+هم+هستیم

پژمان‌جمشیدی درباره علاقه‌اش به تئاتر گفت: " یکی از طرفداران واقعی تئاتر هستم. به یاد دارم که از اواخر دهه هفتاد تئاتر را به صورت جدی دنبال می‌کردم. ریسک‌های زیادی در انتخاب‌هایم داشته‌ام. نقش‌های زیادی بازی کرده‌ام. بازی‌های کوتاه زیادی را تجربه کرده‌ام. با ابراهیم پشت کوهی همکاری داشته‌ام. با علی احمدی  و علی سرابی در "پپرونی" و "آن سوی آیینه" همکاری داشتم که اقبال خوبی هم از آن شد. "آن سوی آیینه" بسیار متن خوبی داشت. علی سرابی توجه زیادی به متن دارد. نقش‌های متفاوتی در تئاتر به من پیشنهاد می‌شود. اما نیاز است که به زمان و علاقه‌ام توجه ویژه‌ای داشته باشم. زیرا با تمام وجود تئاتر را دوست دارم. به دنبال متن‌هایی هستم که به آن تعلق داشته باشم و با آن همزاد پنداری کنم."

کمال تبریزی مهران مدیری مانی حقیقی پژمان جمشیدی ما همه با هم هستیم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین