کد خبر: 28882 A

سام درخشانی درباره حواشی نمایش "شبکاری" و حضور بازیگران در مقام مجری صحبت کرد.

ایران آرت: روز جمعه سام درخشانی مهمان برنامه "من و شما" با اجرای آرش ظلی‌پور بود. او در این برنامه درباره‌ مسائل مختلفی از جمله حضور بازیگران در مقام مجری در تلویزیون، حواشی نمایش "شبکاری" و به دنیا آمدن فرزندش در کانادا صحبت کرد.

سام درخشانی درباره‌ اینکه آیا بازیگر پولسازی هست یا نه؟ گفت: چند فیلم اخیر نشان می‌دهد که این اتفاق افتاده است. فیلم "تگزاس" به نمایش خانگی آمده بود که در کمال تعجب همچنان روی پرده داشت در شهری مثل اصفهان می‌فروخت. کما اینکه من فکر می‌کنم اغلب اوقات، این فیلم خوب است که می‌فروشد نه بازیگر؛ مثلا اگر در "آینه‌ بغل" من را می‌گذاشتند، اگر گلزار می‌توانست دو - سه میلیارد سهم فروشش باشد خب من هم یک میلیارد می‌توانم.  

اودر ادامه به پیشنهادهای اجرایی که داشته اشاره کرد و درباره اجرای همکارانش گفت: شروع رضا گلزار اصلا خوب نبود اما رفته رفته خیلی کارش بهتر شد، پژمان (بازغی) هم اولش خوب نبود اما تازگی که "کودک شو" را دیدم خیلی خوب و پخته شده بود. حمید گودرزی هم به نظرم چارچوبش مشخص نیست، گاهی از چارچوب خارج می‌شود و گاهی نه. درکل چیزی که این برنامه‌ها را پیش می‌برد فقط ستاره است.

به گزارش ایسنا، درخشانی با بیان این نکته که نقش نوید محمدزاده را در "ابد و یک روز" خیلی دوست دارد، اظهار کرد:حاضرم برای نقش های خوب هرکاری می‌توانم کنم، چراکه عاشق نقش های سخت هستم و پیش از این هم در بعضی از نقش ها این تجربه را داشته‌ام.  

 درخشانی از حواشی حضور نداشتنش در نمایش "شب‌کاری" توضیح داد: می‌خواستند ما را کاملا فقیرانه به آن سفر ببرند. نه هتل داشتیم و نه شام و ناهار و باید با اسپانسر این طرف و آن طرف می‌رفتیم و یک خانه گرفته بودند که همه بازیگران آنجا باشند. همسر من به من اجازه نمی‌داد و راضی نبود که من به عنوان یک مرد متاهل با بازیگران دیگر در یک‌ خانه باشم. آن نمایش آنطور که شنیدم با شکست مواجه شد.

این بازیگر در باره‌ اینکه چرا تمایل داشته است فرزندش را در کانادا به دنیا بیاورد، بیان کرد: من اقامت کانادا را دارم و خواستم یک هدیه ارزشمند را با تولد فرزندم به او بدهم؛ برای او این یک امکان است که می‌تواند بعدها از آن استفاده بکند یا نکند. این به آن معنا نیست که من ایران را دوست ندارم چون من عاشق کشورم هستم و وقتی می‌بینم یک زن انگلیسی از کشور من مستند می‌سازد به پهنای صورتم اشک می‌ریزم که چرا ما قدر کشورمان را نمی‌دانیم.

"من و شما" به تهیه‌کنندگی هادی قندی، اجرای آرش ظلی پور و سردبیری دنیا خمامی جمعه ها به صورت زنده ساعت ۱۳ از شبکه شما به صورت زنده پخش می‌شود. و سام در خشانی شامگاه گذشته مهمان این برنامه بود.

محمدرضا گلزار سام درخشانی پژمان بازغی نوید محمدزاده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین