کد خبر: 28647 A

ستاره سینمای هالیوود در چند اثر جدید سینمایی حضور پیدا کرده است.

ایران آرت: چارلیز ترون بازیگر زن متولد شهر بنونی در آفریقای جنوبی که تبعه آمریکا و ساکن شهر لس آنجلس این کشور است و جایزه اسکار سال ۲۰۰۳ را به خاطر بازی در فیلم مبتنی بر اتفاقات و اشخاص حقیقی "هیولا" کسب کرد، پس از بازی در سه فیلم در سال ۲۰۱۸، قرارداد حضور در یک فیلم را در سال ۲۰۱۹ هم بسته است.

تازه‌ترین اثری که چارلیز ترون در آن حضور دارد، ورژنی از داستان های معروف خانواده آدامز است که ادغامی از کاراکترهای کارتونی و بازیگران زنده است و ترون در آن به جای یکی از کاراکترهای کارتونی صحبت می کند.

ترون در این فیلم که کارگردانی اش با کانراد ورنون است تأمین کننده صدای مورتیشیا آدامز یکی از دختران خاندان آدامز است و پیشتر در کارتون "کوبو در دو میله" هم صداپیشگی کرده بود، ولی سه فیلم او در سال ۲۰۱۸ که یکی شان به نام "فلارسکی" هنوز پخش نشده، موقعیت های بیشتری را برروی پرده های نقره ای نصیب وی کرده اند و اضافه بر فلارسکی، "تالی" به کارگردانی جیسن ریتمن و "گرینگو" ساخته نش اجرتون را هم در برمی گیرند.

ترون که هم برای فیلم های دراماتیک و اجتماعی به بازی گرفته شده و هم برای فیلم های حادثه ای صرف (همچون "بلوند اتمی" و قسمت هشتم سری فیلم های "سریع و خشمگین") به کار تهیه کنندگی فیلم ها هم اشتغال دارد.

هالیوود شارلیز ترون صداپیشه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین