کد خبر: 2859 A

"مافیا و هنر" از آن جور ترکیب هاست که معمولا جذاب است؛ اصلا همه موضوعات را دراماتیک و کنجکاوی برانگیز می کند، کسی جرات نمی کند نام شخص مافیا را به زبان آورد اما مدعی ست او آنقدر قدرتمند است که می تواند شما را حذف کند... به تازگی اما لیلا اوتادی در برنامه سینمایی هفت نشانی مافیای نوظهور زنانه سینما را داده است.

ایران آرت : لیلا اوتادی در «هفت» به مافیای سینمای ایران اشاره کرد که به دست یک دختر کوچولو افتاده است.

برنامه «هفت» این هفته میزبان لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون بود که در چند سال اخیر به نسبت گذشته کم کار شده است. این بازیگر در ابتدای صحبت‌هایش در این برنامه گفت: «من سینما را بدون هیچ پشتوانه خانوادگی شروع کردم. روابط و موروثی بودن در سینما نیز مانند همه مشاغل در ایران است و بیشتر به فرزندان خود نقش می دهند. اما من نه پدر تهیه کننده و نه مادر کارگردان دارم و تا اینجا با تلاش خود پیش آمده ام.»

خانم کوچولویی که مافیای سینما شده

او در ادامه درباره مافیا در سینمای ایران گفت: «من شخصا به مافیای بازیگری در سینمای ایران به این صورت که کسی را در لیست سیاه قرار دهند یا بلاک می کنند اعتقاد ندارم. بلکه بیشتر راس هرم هایی وجود دارند که سعی می کنند عوامل را آنگونه که می خواهند بچینند. این اصولا درباره تهیه کنندگان نیست و دو سه نفر بازیگر مرد و اخیرا یک خانم کوچولو مافیای سینمای ایران شده اند. برای من بسیار عجیب است که چطور یک خانم جوان در سن و سال من می تواند این چنین گروه بازیگران را بچیند و عوامل جلو و پشت دوربین را تعیین کند.»

در این لحظه افخمی گفت که در گذشته محمد رضا شریفی نیا را مافیا می خواندند زیرا کست فیلم ها را او می بست و... اما او کارش را خوب انجام می داد...

اوتادی در ادامه افزود: «من تاکنون در هیچ یک از مراسم جشنواره فیلم فجر در این 15 سال شرکت نکرده ام، چون فکر می کنم در آنجا نیز مافیا وجود دارد. هرچند ممکن است این اظهارنظر من سبب شود برای همیشه به من جایزه ندهند، اما برایم مهم نیست. خبرنگاران سینمایی باسواد تعداد معدودی هستند و همیشه سعی کرده ام از این فضاها دوری کنم.»

صحبت‌های اوتادی درباره خبرنگاران با تایید افخمی رو به رو شد که البته این واکنش‌ها از سوی افخمی دیگر به امری عادی تبدیل شده است.

لیلا اوتادی در ادامه درباره جایزه در سینمای ایران و سیمرغ جشنواره گفت: «اینکه ما هر سال سیمرغ بازیگری را به بازیگری می دهیم که تنها می تواند گریه کند، دیگر چه چیز دارد؟ حقیقتا هیچ چیز. در حوزه کمدی، خنداندن و... توانمندی خاصی ندارند و تنها می توانند گریه کنند. من عاشق کار خانم معتمدآریا هستم. خانم سوسن تسلیمی را نیز دوست دارم. البته آن خانم کوچولوی مافیا بازیگر خوبی است.»

 

برنامه هفت لیلا اوتادی بهروز افخمی
نظرات خوانندگان
  • احمد
    پاسخ

    خانم کوچولویی که مادرش کارگردان هست و پدرش تهیه کننده ، منو یاد باران کوثری میندازه!!! شما چی فکر میکنید؟

  • اشکان
    پاسخ

    بله دیگه دختر جهانگیر کوثری و رخشان بنی اعتماد

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین