کد خبر: 28433 A

ضبط فصل دوم فیلم مسابقه "رالی ایرانی" در جزیره قشم به پایان رسید.

ایران آرت: ضبط فصل دوم فیلم مسابقه "رالی ایرانی" که پس از شش سال به کارگردانی آرش معیریان در شمال کشور کلید خورد، با اجرای فرزاد حسنی در جزیره قشم ادامه پیدا کرد و پس از ضبط در چندین لوکیشن به پایان رسید.

چهره‌های متفاوتی در این فصل به عنوان شرکت کننده حضور داشتند و شرکت کنندگان نسبت به فصل اول افزایش پیدا کرده اند. همچنین تفاوت این فصل با فصل گذشته در آن است که این بار برای عبور از هر مرحله و ورود به مرحله بعد گروه های شرکت کننده، یک گروه را به انتخاب خود حذف می کنند.

از جمله این چهره ها می توان به کامبیز دیرباز، کامران تفتی، نیوشا ضیغمی، ترلان پروانه، سیاوش خیرابی، نیما شاهرخ شاهی، امیرعباس گلاب، متین ستوده، سمیرا حسینی، فردین ناجی و امیرحسین رستمی اشاره کرد.

5089707

ضمن اینکه بهناز شفیعی اولین بانوی موتور ریس ایران و همچنین سالی بسمه بازیگر و کارگردان جوان لبنانی نیز در کار حضور داشته اند. "رالی ایرانی۲" با شور و هیجان و جذابیت های بیشتری نسبت به فصل اول همراه است و از ماشین بازی گرفته تا فعالیت های اکشن در لنج های سواحل خلیج فارس در آن به چشم می خورد.

این فیلم مسابقه برای پخش در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی آرش معیریان تولید می شود.

نیوشا ضیغمی ترلان پروانه کامبیز دیرباز رالی ایرانی آرش معیریان سیاوش خیرابی امیرحسین رستمی کامران تفتی متین ستوده نیما شاهرخ شاهی امیرعباس گلاب سمیرا حسینی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین