کد خبر: 27833 A

دنباله فیلم "پسر" با بازی کیتی هلمز ساخته می‌شود.

ایران آرت: پس از موفقیت فیلم "آنابل" و فیلم "آنابل: خلقت" به‌همراه بازگشت عروسک چاکی در ریبوت فیلم "بازی بچگانه"، به نظر می‌رسد که قرار است شاهد بازگشت عروسک‌های شیطانی به دنیای فیلم‌های ترسناک هالیوودی باشیم.

فیلم "پسر" (The Boy) یکی از فیلم‌های موفق با محوریت یک عروسک شیطانی بود که در سال ۲۰۱۶ اکران شد. با اینکه این فیلم نقدهای ضعیفی را از منتقدان دریافت کرد اما موفق شد بیش از ۶۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند تا با توجه به بودجه ساخت ۱۰ میلیون دلاری فیلم، خیلی زود کمپانی اس‌تی‌ایکس اینترتینمنت دستور ساخت دنباله این اثر را صادر کند.

لورن کوهن و روپرت اوانس، نقش‌های اصلی فیلم "پسر" را بر عهده داشتند که قرار نیست در دنباله این فیلم بازگردند.

به گزارش زومجی، به تازگی بازیگر نقش اصلی فیلم "پسر 2" انتخاب و رسما معرفی شده است. کیتی هلمز، بازیگر فیلم "بتمن آغاز می‌کند" قرار است نقش اصلی این فیلم را بازی کند. هلمز نقش شخصیتی به‌نام لیزا را در فیلم "پسر 2"بر عهده دارد.

طبق خلاصه داستان این قسمت، یک خانواده به عمارت هیلشایر نقل مکان می‌کنند که پسر کوچک آن‌ها خیلی زود یک دوست جدید و غیر متعارف را پیدا می‌کند. مانند قسمت اول، ویلیام برنت بل وظیفه کارگردانی و استیسی منیر وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم "پسر" را بر عهده دارد.

فیلمبرداری و تولید فیلم "پسر 2" قرار است از تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۴ دی امسال) در شهر ویکتوریا در ایالت بریتیش کلمبیا در کشور کانادا آغاز شود. با این حال، هنوز تاریخی برای اکران فیلم اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که دنباله فیلم "پسر" در ایام هالووین سال ۲۰۱۹ یا پیش از آن، اکران شود.

کیتی هولمز فیلم پسر برنت بل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین