کد خبر: 27691 A

الکساندر اسکارزگارد به فیلم "گودزیلا در برابر کونگ" ملحق شد.

ایران آرت: الکساندر اسکارزگارد بازیگر برنده امی سریال "دروغ‌های بزرگ کوچک" از طرف لجندری و برادران وارنر برای بازی در فیلم "گودزیلا در برابر کونگ" (Godzilla vs Kong) انتخاب شد. وی به دیگر بازیگران فیم از جمله جولیان دنیسون، برایان تایری هنری و دمیان بیچیر پیوست.

به گزارش سی نما، این فیلم که برای کارگردانی به دست آدام وینگارد سپرده شده، چهارمین فیلم دنیای سینمایی لجندری و وارنر خواهد بود و برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده است.

لجندری و وارنر فیلمبرداری "گودزیلا: سلطان هیولاها" (Godzilla: King of the Monsters) با بازی میلی بابی براون و ورا فارمیگا را به تازگی به پایان رسانده و آن را در تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۹ روی پرده خواهد برد.

اسکارزگارد که برای بازی در فصل دوم "دروغ‌های بزرگ کوچک" شبکه HBO در کنار مریل استریپ و نیکل کیدمن بازخواهد گشت، اوایل سال ۲۰۱۸ در مصاحبه با گاردین گفته بود: "من به شدت خوش شانس بوده‌ام که به اینجا رسیده‌ام. دوستانی دارم که بازی‌شان از من بهتر است با این حال فعالیتی ندارند. هالیوود به نحوی احمقانه است. مثل تیله بازی بچه‌ها در حیاط مدرسه. مردم به شدت تمایل دارند با فیلمسازان و بازیگرانی کار کنند که نامشان بر سر زبان‌ها افتاده."

برادران وارنر شبکه اچ بی او الکساندر اسکارزگارد دروغ های بزرگ کوچک گودزیلا: سلطان هیولاها
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین