کد خبر: 27584 A

جیمی لی کرتیس یک فیلمنامه نوشته و هم اکنون مشتاق است آن را به فیلم تبدیل کند.

ایران آرت: جیمی لی کرتیس مشتاق است بعد از درخشیدن در فیلمِ مهیجِ "هالووین" برای فیلمِ ترسناک دیگری پشت دوربین قرار گیرد.

این بازیگر که در سال ۱۹۷۸ نقش "لوری استروت" را در نسخه اول هالووین ایفا کرد تحت تاثیر کارگردانی دیوید گوردون گرین در دنباله جدید قرار گرفت.او به خانه رفت و هنگامی که فیلمبرداری تمام شد ، یک فیلمنامه نوشت و هم اکنون مشتاق است که آن را به فیلم تبدیل کند.

به گزارش دنیای تصویرآنلاین، جیمی لی کرتیس می گوید: اطراف دیوید بودن قطعا باعث شکوفاییِ خلاقیت من شد.من به خانه رفتم و فیلمنامه ایی نوشتم که امیدوارم بتوانم در زمانی موارد کارگردانی اش کنم.

هنگامی که او نخستین کارگردانیِ فیلم ترسناکش را کلید بزند، داشتن تلفن همراه را در صحنه ممنوع کرد.چراکه دیده بود همکارانش با تمام شدن هر صحنه به سمت تلفن های خود می‌روند.

او می گوید: واقعیت غم انگیزی است اما در حقیقت بیشتر مردم از طریق گوشی‌های خود ارتباط برقرار می کنند.اگر من یک کارگردان بودم تلفن همراه را روی صحنه ممنوع می کردم.متوجه شدم که حواس ها را پرت می‌کند ولی با این حال وسیله ای است که موقع استراحت بدست می گیریم.

لی کرتیس می‌افزاید: فیلم با صحنه ی راه رفتنِ نوه ام در محله«هادون فیلد» شروع می شود .بسپس به خانه و اتاق خوابش می‌رود.در کمدی را باز می‌کند.چراغی را روشن می‌کند تا ژاکتی را بردارد.

این بازیگر می‌گوید: من عاشق این شدم که تصور کنم دوباره در محله ی هادون فیلد در آمریکا باشم وقتی که نام عوامل فیلم روی پرده می‌آید. این سکانس را با این خانم جوان(نوه ام) به پایان می‌برید .او لامپی را روشن می‌کند و ما دوباره به کمد برمی‌گردیم..و من فکر کردم که این بسیار زیباست.

جیمی لی کرتیس فیلم ترسناک فیلم هالووین دیوید گوردون گرین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین