کد خبر: 27183 A

فرهاد اصلانی گفت: عادت ندارم فیلمى که در آن بازى کرده‌ام را بیشتر از یک بار ببینم اما "مغزهای کوچک زنگ‌زده" را ۴ بار دیدم.

ایران آرت: فرهاد اصلانى، بازیگر نقش شکور در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده درباره این فیلم گفت: بازی در این فیلم برای من تجربه بی‌نظیری بود و از این کار لذت بردم، استقبال تماشاچی هم عالی بود و از کامنت‌هایی که در صفحات اجتماعی می‌گذارند معلوم است که فیلم را دوست دارند.

اصلانی در ادامه عنوان کرد: «بسیاری از تماشاچی‌ها هستند که این فیلم را دوباره و سه‌باره دیدند. خود من عادت ندارم فیلمى که در آن بازى کردم را بیشتر از یک بار ببینم اما اما صادقانه بگویم که این فیلم را چهار بار دیدم و خسته نشدم.»

او درباره آشنایی‌اش با کارگردان فیلم به سینما تیکت گفت: «آشنایی من با هومن سیدی به سریال راه بی پایان برمی‌گردد و متوجه بودم که او چقدر عاشق سینماست و چقدر رویا درباره سینما دارد. الان هم خوشجالم که فیلم به فیلم قدم‌های بهتری را برمی‌دارد.»

فرهاد اصلانی همچنین بازیگر نقش شاهین در این فیلم را فوق‌العاده خطاب کرد و افزود: «نوید محمدزاده فوق العاده است و انصافا از همه وجودش مایه گذاشت تا هم رضایت کارگردان را جلب کند هم اینکه نقشش درست بازی کند.»

«مغزهای کوچک زنگ زده» فیلمی با کارگردانی هومن سیدی و بازی نوید محمدزاده، فرهاد اصلانی، فرید سجادی حسینی، نوید پورفرج، مرجان اتفاقیان و لادن ژاوه وند است که اکران آن از مهرماه امسال آغاز شده و رکورد فروش قابل توجهی را برای یک فیلم اجتماعی ثبت کرده است.

هومن سیدی نوید محمدزاده فرهاد اصلانی مغزهای کوچک زنگ زده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین