کد خبر: 27180 A

برادران روسو که در حال حاضر کارگردانی آخرین فیلم از مجموعه «انتقام‌جویان» مارول را بر عهده دارند با انتشار پستی در توییتر از پایان مرحله فیلمبرداری خبر دادند.

ایران آرت: فیلمبرداری فیلم همچنان بدون نام انتقام‌جویان که فعلا «انتقام‌جویان ۴» خوانده می شود، به اتمام رسید. جویی و آنتونی روسو با اعلام این خبر در توییتر دل طرفداران این ابرقهرمانان مارول را شاد کردند، اما به همراه اعلام این خبر عکسی نیز منتشر شده که در فضای مجازی کلی بحث برانگیز شده است.

به گزارش مهر، حساب توییتر برادران روسو عکسی را منتشر کرده که یک نور آبی درخشان را نشان می دهد و طرفداران «انتقامجویان» را بلافاصله به بحث و بررسی معنای آن مشغول کرده است.

از آنجا که در فیلم قبلی این مجموعه یعنی «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت»(۲۰۱۸) تقریبا نیمی از قهرمانان کشته شدند، یکی از اولین تئوری ها از معنای این عکس این است که احتمالا شخصیت‌های بیشتری در فیلم بعدی کشته خواهند شد، مخصوصا اینکه کریس اوانس به تازگی از اتمام کارش در نقش «کاپیتان آمریکا» خبر داده بود.

2926763

البته این گمانه هم وجود دارد که این عکس صرفا شوخی با طرفداران فیلم و سر کار گذاشتن آنها باشد. در هر صورت علاقه‌مندان این مجموعه برای رمزگشایی از این معما باید صبر کنند، چرا که قبل از اکران« انتقام جویان ۴»، این «کاپیتان مارول» است که روی پرده های سینما می‌آید.

اکران «انتقامجویان ۴» برای سوم می (۱۳ اردیبهشت) سال آینده برنامه ریزی شده است.

انتقام جویان برادران روسو انتقام جویان 4 آنتونی روسو جویی روسو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین