کد خبر: 27006 A

مدل استرالیایی در نقش بت‌وومن ظاهر شد.

ایران آرت: شبکه CW اولین تصویر رسمی از روبی رُز در نقش «کیت کین» یا «بت‌وومن» را منتشر کرد. این شخصیت ۹ تا ۱۱ دسامبر آینده با کراس‌اوور امسال موسوم به «الس‌ورلدز» که طی سه شب در اپیزودهایی از سریال‌های «ارو»، «فلش» و «سوپرگرل» روی می‌دهد ظاهر می‌شود. «گرین ارو»، «فلش» و «سوپرگرل» به گاتهام سیتی می‌روند تا با همکاری «بت‌وومن» مانع از خرابکاری‌های «دکتر جان دیگان» دانشمند تیمارستان آرکهام شوند.

سریال «افسانه‌های فردا»‌ امسال در این حوادث نقشی نخواهد داشت اما با معرفی شخصیت «بت‌وومن» هواداران می‌توانند خود را آماده سریال اختصاصی این شخصیت با بازی رز کنند.

به گزارش سی نما، فیلمبرداری کراس‌اوور «الس‌ورلدز» از روز گذشته آغاز شده، بنابراین شبکه CW‌ با انتشار این تصویر پیش‌دستی کرده و زودتر از عکاسانی که معمولاً در محل فیلمبرداری حاضر می‌شوند تصویر ابرقهرمان قصه را رونمایی کرده است.

batwoman-elseworlds-arrowverse-ruby-rose-first-look-768x959

لباس «بت‌وومن» توسط «کالین آتوود» برنده چهار جایزه اسکار طراحی شده است. وی پیش از طراحی این لباس، بر روی لباس‌های «ارو»، «فلش» و «سوپرگرل» را هم کار کرده بود.

رز پیش از این در فیلم «مگ» و «جان ویک ۲» دیده شده است. رز اواسط مردادماه در پی اعتراضات گسترده هواداران نسبت به انتخاب او برای بازی در نقش یک شخصیت هم‌جنس‌گرا، حساب توئیتر خود را بست.

کراس‌اوور «الس‌ورلدز» از یکشنبه ۹ دسامبر با سریالی «فلش» آغاز می‌شود و سپس دوشنبه شب ۱۰ دسامبر با «ارو» ادامه می‌یابد و پس از آن با اپیزود سه شنبه شب ۱۱ دسامبر سریال «سوپر‌گرل» به پایان می‌رسد.

مدل مانکن سوپرگرل روبی رز بت وومن الس ورلدز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین