کد خبر: 26969 A

اتهام یک بازیگر زن هندی به ویکاس بهل باعث شد کمپانی آمازون این کارگردان را اخراج کند.

ایران آرت: ویکاس بهل، کارگردان «ملکه» از پروژه جدید کمپانی آمازون کنار گذاشته شد. او توسط بازیگر نقش اصلی «ملکه» کانگنا رانوت متهم به رفتارهای خارج از عرف در دوران فیلمبرداری شد و کمی بعد کارمند شرکت فیلمسازی «فانتوم فیلمز»-که متعلق به او و آنوراگ کاشیاب است-  شکایتی از ویکاس در دادگاه مطرح و او را به هتک حرمت متهم کرد.

ویکاس بهل حتی از دوران تبلیغات فیلم جدیدش «Super 3o» نیز کنار گذاشته می‌شود و تهیه ‌کننده همه کارهای دوران تبلیغات فیلم را انجام خواهد داد. 

دنیای تصویرآنلاین به نقل از هافینگتن‌پست نوشت: ویکاس بهل فیلمبرداری یک مجموعه برای شبکه آمازون(شعبه هند) را می‌خواست آغاز کند که مدیران تصمیم گرفتند او را کنار بگذارند. البته مدیر کمپانی آمازون شعبه هند از اظهار نظرخودداری کرد اما آنها دنبال فیلمساز دیگری برای مجموعه هستند.

هریتیک روشان ستاره فیلم «Super 3o» روز دوشنبه در واکنش به اتهامات مطرح شده علیه کارگردان فیلمش گفت که برای او غیرممکن است با فردی همکاری کند که خطاکار باشد. او از تهیه کننده فیلم درخواست کرد که تمام کارهای دوران تبلیغات فیلم جدید را خودش در دست بگیرد.

ویکاس بهل یکی از فیلمسازان مطرح این سال‌های هند است که بخاطر ساختن «ملکه» جایزه بهترین کارگردان را از مراسم «فیلم فیر» دریافت کرده بود.

بالیوود کارگردان آزار جنسی ویکاس بهل فیلم ملکه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین