کد خبر: 26745 A

سیلوستر استالونه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از شروع فیلمبرداری «رمبو 5» خبر داد.

ایران آرت: اولین تصاویر از جدیدترین فیلم سری «رمبو» منتشر شد. سه شنبه دوم نوامبر سیلوستر استانوله با انتشار 2 عکس خبر از آغاز فیلمبرداری «رمبو 5»  داد؛ عکس هایی که شگفتی بسیاری از طرفداران رمبو را به همراه داشت.

این عکس ها رمبو را در حالی نشان می‌دهد که لباس‌های کابویی به تن دارد؛ دورترین تصویری که طرفدارانش از او در ذهن دارند. گرچه اگر توالی داستان فیلم قبلی مد نظر باشد این پوشش منطقی به نظر می‌رسد چرا که در قسمت چهارم این مجموعه یعنی «جان رمبو» (2008)، رمبو پس از ماجراهای خونینی که در برمه از سر می گذراند به آمریکا و مزرعه پدرش در آریزونا باز می‌گردد. پس حالا می توان گفت که رمبو تصمیم گرفته در مزرعه بماند و سبک زندگی کابوی ها را در پیش بگیرد.

photo_2018-10-02_22-08-04

به گزارش مهر، آخرین خبرها و شنیده ها حاکی از این است که در این قسمت، رمبو که از اختلال استرسی ناشی از آسیب روانی رنج می برد بعد از دزدیده شدن فرزند دوستش، به جنگ با کارتل مکزیکی مواد مخدر می رود.

خرداد ماه گذشته بود که سیلوستر استالونه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر از اکران این فیلم به کارگردانی آدریان گرونبرگ در پاییز 2019 داد.

اما طرفداران استالونه می توانند قبل از اکران «رمبو 5» او را در قالب شخصیت نام‌آشنای راکی بالبوا در «کرید 2» ببینند. این فیلم 21 نوامبر (30 آبان) سال جاری روی پرده می رود.

photo_2018-10-02_20-33-15

سیلوستر استالونه رمبو راکی رمبو 5
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین