کد خبر: 26690 A

سم نیل در کنار مایکل کاتن قرار است نقش دو برادر را که سال هاست با یکدیگر مشکل دارند در نسخه انگلیسی زبان فیلم «قوچ» بازی کنند.

ایران آرت: سم نیل بازیگر «پارک ژوراسیک» و مایکل کاتن هنرپیشه استرالیایی قرار است در نسخه انگلیسی زبان فیلم «قوچ» (محصول سال ۲۰۱۵ ایسلند که توانسته بود جایزه «نوعی نگاه» جشنواره کن را بدست آورد) نقش ۲ برادر را که سال‌هاست با یکدیگر مشکل دارند بازی کنند.

جرمی سیمز استرالیایی قرار است این فیلم را کارگردانی کند. سیمز و مایکل کاتن پیش از این در فیلم «آخرین تاکسی به سمت داروین» همکاری کرده بودند.

به گزارش مهر، نسخه اصلی این کمدی درام را گریمور هاکونارسون در مناطق بکر ایسلند کارگردانی کرد و حال تهیه کنندگان استرالیایی این نسخه می خواهند فیلم را در استرالیا فیلمبرداری کنند.

جرمی سیمز کارگردان پروژه نیز در واکنش به ساخت فیلم چنین گفت: از این که می خواهم این داستان جذاب و نیرومند را در جایی که تابستان هایم را در آن گذراندم و بزرگ شدم بسازم هیجان زده هستم.

داستان «قوچ» درباره دو برادری است که در تجارت پرورش دام فعالیت دارند. آنها به دلیل چشم و هم چشمی و حسادتی کهنه نزدیک به چهل سال است که با یکدیگر صحبت نکرده اند.

جشنواره فیلم کن جشنواره کن سم نیل مایکل کاتن فیلم قوچ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین