کد خبر: 26611 A

تام هاردی می‌گوید شخصیت مرد عنکبوتی یک بچه‌ای است که لباس تنگ می‌پوشد و این پوشش مناسبت مبارزه با جرم و جنایت نیست.

ایران آرت: تام هاردی پس از بازی در نقش یک شخصیت شرور در دنیای دی‌سی به زودی در فیلم «ونوم» (Venom) در نقش یک ضدقهرمان در دنیای مارول دیده خواهد شد.

اما وی اخیراً در مصاحبه‌ای در پاسخ به این پرسش که آیا مایل است روزی در نقش قهرمانی مانند «مرد عنکبوتی» ایفای نقش کند یا نه می‌گوید: «مرد عنکبوتی به نظر من بچه‌ای است که صدای «توییپ توییپ» [پرتاب تار عنکبوت] درمی‌آورد و لباس تنگ و کشسانی می‌پوشد. این چیزی است که من می‌بینم.»

به گزارش سی نما، وقتی «ریز احمد» بازیگر نقش «کارلتون دریک» در فیلم «ونوم» از هاردی می‌پرسد: «هیچ عمل قهرمانانه‌ای در پوشیدن لباس تنگ نهفته نیست. همین را می‌خواهی بگویی؟» هاردی اعتراف می‌کند: «اگر اسکیت‌باز نمایشی باشید، بله. اگر عضو تیم بابسلد باشید، بله. ولی پوشیدن این لباس را برای مبارزه با جرم و جنایت درک نمی‌کنم.»

در اینجا بحث به کارکرد لباس تنگ در مبارزه با جرم و جنایت کشیده می‌شود. احمد اضافه می‌کند: «ولی «یوسین بولت» هم از همین لباس‌ها می‌پوشد.» هاردی می‌پرسد: «بله، اما او که «مرد-عنکبوتی» نیست. هست؟»

احمد بار دیگر اصرار می‌کند: «می‌خواهم بگویم بهرحال بعضی از قهرمان‌ها روی این کره خاکی از این لباس‌ها می‌پوشند.» و هاردی تأکید می‌کند: «بله، ولی بنا به دلایل منطقی.»

در پایان احمد می‌گوید: «اما «مرد عنکبوتی» باید اینگونه لباس بپوشد چون راحت‌تر است. ببین. «ونوم» اصلاً لباس به تن ندارد. این مسئله برای خیلی‌ها خوشایند نیست.» و این بحث را با شوخی به پایان می‌برد.

به نظر می‌رسد که «مرد عنکبوتی» و «ونوم» باید با نبردی تن به تن به این بحث‌ها خاتمه دهند، نبردی که هواداران امیدوارند در آینده‌ای نزدیک شاهدش باشند. پیش از آنکه درجه سنی فیلم «ونوم» رسماً‌ اعلام شود، بسیاری از دوستداران فیلم، منتظر اکران آن با درجه سنی بزرگسال (R) بودند.

اما «آوی آراد» تهیه‌کننده فیلم می‌گوید هرگز قرار نبوده «ونوم» با این رده سنی اکران شود. وی می‌گوید: «ما تقریباً یک اثر انیمیشن ساخته‌ایم. شخصیت «ونوم» در بسیاری از صحنه‌ها حضور دارد. دلیلی برای نمایش خشونت وجود ندارد. او کاراکتر خشنی نیست. او یک محافظ خطرناک است و این خیلی با خشونت متفاوت است. ما می‌خواهیم به کتاب‌های کامیک وفادار بمانیم. امروزه با گرافیک‌های کامپیوتری و از این قبیل فنون، می‌توانیم کاری کنیم که «ونوم» سر آدم‌ها را گاز بگیرد. اما مجبور نیستیم کنده شدن سر را نشان دهیم. کار درست این است که فقط نشان دهیم این شخصیت منفی است.»

تام هاردی مرد عنکبوتی ونوم کارلتون دریک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین