کد خبر: 26529 A

اکران فیلم "رابین هود" با تهیه‌کنندگی لئوناردو دی‌کاپریو از ماه آینده آغاز می‌شود.

ایران آرت: جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی "رابین هود" توسط کمپانی تولید کننده این اثر سینمایی منتشر شد. تا به حال نسخه های متفاوتی از فیلم سینمایی "رابین هود" ساخته شده و در کنار این قضیه در حوزه انیمیشن نیز این اتفاق بارها افتاده است.

فیلم سینمایی رابین هود" محصول سال ۲۰۱۸ در ژانر ماجراجویانه است که برداشت جدیدی از داستان قدیمی رابین هود را روایت میکند. رابین هود و دوستانش همچنان به دنبال رفاه جامعه و عدالت هستند.

به گزارش میزان، فیلم سینمایی "رابین هوود" به کارگردانی "اوتو بترست" اکران بین المللی خود را از 21 نوامبر 2018 در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

1806460_238

"جابی هارولد"، "پیتر کرگ" و "دیوید جیمز کلی" نگارش فیلمنامه رابین هوود را بر پایه داستان معروف و افسانه ای رابین هود راهزن جنگل شروود نوشته اند.

تارون اگرتون در نقش رابین هود، جیمی فاکس در نقش جان کوچولو، ایو هوسان در نقش بانو ماریان، جیمی درنان در نقش ویل اسکارلت، بن مندلسون در نقش کلانتر ناتینگهام، تیم مینچین در نقش فریار تاک، جاش هردمن در نقش رایتس و بیورن بنگتسون در نقش تایدان بازیگرانی هستند که در فیلم رابین هوود به ایفای نقش پرداخته اند.

از نکات جالب این فیلم می‌توان به تهیه کنندگی لئوناردو دیکاپریو اشاره کرد. وی به همراه جنیفر دیویسون، جابی هارولد و توری تانل ساخت این فیلم را عهده دار بوده اند.

لئوناردو دی کاپریو رابین هود اوتو بترست جابی هارولد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین