کد خبر: 26414 A

بازیگر و کمدین متهم به آزارهای جنسی فورا با دستند به زندان منتقل شد.

ایران آرت: بیل کازبی، کمدین معروف آمریکایی با حکم دادگاه به جرم حمله و آزار جنسی روانه زندان شد. استیون اونیل، قاضی دادگاه پنسیلوانیا کازبی ۸۱ ساله را «شکارچی جنسی خشن» نامید و اعلام کرد که وی به ۳ تا ۱۰ سال زندان محکوم شده است.

با وجود تقاضای وکلای بیل کازبی برای پذیرفتن وثیقه تا زمان فرجام‌خواهی، قاضی دادگاه دستور داد وی را فورا با دستبند به زندان منتقل کنند.

در ماه آوریل سال جاری بیل کازبی به اتهام خوراندن دارو و «تعرض جنسی» به آندرئا کونستاند در سال ۲۰۰۴ محکوم شده بود.

به گزارش یورونیوز، خانم کونستاد که زمانی همکار کازبی بود بعدها اعلام کرد که این اتفاق، زندگی وی را ویران کرده است به شکلی که پس از‌ آن مدت‌ها دچار بی‌خوابی، فشار روانی شدید و عدم اعتماد به خود و دیگران شده است. وی گفت: «بیل‌ کازبی روح جوان، سالم و زیبای مرا گرفت و آن را خرد کرد.»

808x539_cmsv2_dd79572c-6190-54a7-8dae-456559746eab-3339674
خوشحالی جانیس دیکینسون (راست) و آندرئا کونستاد (وسط) پس از صدور حکم دادگاه.

بیل کازبی در دهه هشتاد میلادی با یک نمایش کمدی تلویزیونی در آمریکا به شهرت رسید و مدت‌ها لقب «پدر آمریکا» را یدک می‌کشید. کازبی نخستین چهره مشهوری است که در اثر فعالیت جنبش حقوق زنان موسوم به می‌تو (metoo#) محکوم و روانه زندان می‌شود.

شماری از زنانی که اتهام‌های مشابهی را به بیل کازبی وارد کرده بودند در خروجی دادگاه به استقبال خانم کونستاد آمدند. بیش از ۵۰ زن بیل کازبی را به آزار جنسی در سالهای گذشته متهم کرده‌اند.

بیل کازبی پیش از آنکه بتواند تقاضای آزادی مشروط کند باید سه سال را در زندان پنسیلوانیا بگذارند گرچه ممکن است در نهایت ۱۰ سال در زندان بماند.

هالیوود آزار جنسی کمدین بیل کازبی آزارهای جنسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین