کد خبر: 26368 A

کری فوکوناگا اعلام کرد که حاضر نیست فصل دوم سریال "روانی" را کارگردانی کند.

ایران آرت: نت‌فلیکس سریال «روانی» (Maniac) را در تاریخ ۲۱ سپتامبر عرضه کرد. کسانی که تمامی ۱۰ قسمت آن را به تماشا نشسته‌اند، حتماً با خود فکر کرده‌اند که فصل دوم چنین سریالی چه شکل و فرمی خواهد داشت و اینکه آیا شبکه اصلاً مایل به تولید اپیزودهای بیشتر برای این سریال هست یا نه؟

به گزارش سی نما، «کری فوکوناگا» که همه ۱۰ اپیزود فصل اول «روانی» را کارگردانی کرده، در مصاحبه با ورایتی به ادامه پیدا کردن سریال ابراز علاقه‌مندی کرده اما می‌گوید حاضر نیست هیچ اپیزود دیگری را کارگردانی کند.

وی می‌گوید: «من دوست دارم پس از انجام یک کار به سراغ کاری دیگر بروم. اگر فصل دومی در کار باشد بسیار خوشحال خواهم شد، اما به گمانم شبکه این پروژه را یک مینی‌سریال بداند و اگر تمایلی به تولید ادامه سریال وجود داشته باشد، آنگاه فکر می‌کنم «پاتریک سامرویل» خوشحال بشود که آن را به پیش ببرد، اما بدون همکاری من.»

در سریال «روانی»، «اما استون» و «جونا هیل» در نقش بیمارانی ظاهر می‌شوند که در یک آزمایش دارویی که سعی دارد امراض روانی را از بین ببرد داوطلبانه شرکت می‌کنند.

این سریال بر اساس یک سریال نروژی به همین نام ساخته شده و همه اپیزودهای آن به مانند «کارآگاه حقیقی» شبکه HBO توسط فوکوناگا کارگردانی شده است. این فیلمساز که «جانوران بی‌ملت» را به عنوان اولین فیلم بلند اوریجینال نت‌فلیکس به تولید رسانده، اخیراً برای کارگردانی فیلم «باند ۲۵» برگزیده شد.

هالیوود اما استون جونا هیل نتفلیکس کری فوکوناگا سریال روانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین