کد خبر: 26013 A

پیمان معادی مقابل رایان رینولدز و ملانی لوران بازی می‌کند.

ایران آرت: فیلمبرداری Six Underground جدیدترین فیلم "مایکل بی" کارگردان مطرح سینمای هالیوود از ابتدای این هفته میلادی آغاز شده و به احتمال فراوان تا اواخر پاییز به طول خواهد انجامید.

مایکل بی از جمله کارگردانانی است که این سالها رشد چشمگیری داشته و با کارگردانی آثاری همچنانی ترنسفورمرز علاوه بر مخاطبان خاص سینما توانسته گیشه خوبی را نیز تجربه کند.

به گزارش میزان، پیمان معادی بازیگر مطرح کشورمان در این فیلم سینمایی در کنار بازیگرانی همچون "رایان رینولدز" و "ورا فارمیگان" به ایفاشن خواهد پرداخت. رینولدز بازیگر نقش ددپول که امسال فروش بسیار بالایی را به ثبت رسانده نقش اصلی این فیلم سینمایی را ایفا می کند.

فیلم Six Underground براساس ایده‌ای از پاول ورنیک و رت ریس، نویسندگان فیلم Deadpool (ددپول) و فیلم Deadpool ۲ (ددپول ۲)، در دست ساخت است که وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن را نیز بر عهده دارند و مایکل بی به‌عنوان تهیه کننده نیز در این فیلم حضور خواهد داشت.

1788199_412

علاوه بر معادی و لوران، رایان رینولدز، دیو فرانکو، مانوئل گارسیا رولفو، آدریا آرجونا، کوری هاکینز، بن هاردی و لایور راز، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Six Underground حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

پیمان معادی رایان رینولدز مایکل بی د پول ورا فارمیگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین