کد خبر: 25991 A

بازیگر فیلم "بدون تاریخ بدون امضا" درباره دلایل غیبتش در اکران‌های این فیلم توضیح داد.

ایران آرت: هدیه تهرانی، بازیگر فیلم "بدون تاریخ بدون امضا" که به‌عنوان نماینده ایران در اسکار 2019 معرفی شد، به دلیل غیبتش در اکران‌های خصوصی و عمومی و تبلیغات این فیلم اشاره کرد.

به گزارش ایران آرت، این بازیگر با انتشار پستی اعلام کرد تفکرش بر این است که پس از اتمام یک فیلم سینمایی، کار او به‌عنوان بازیگر تمام می‌شود و در نتیجه در اکران‌ها و مراسم‌های تبلیغاتی فیلم حضور پیدا نمی‌کند.

متن پیام هدیه تهرانی به عوامل "بدون تاریخ بدون امضا" به شرح زیر است:

"وحید جلیلوند؛ علی جلیلوند؛ امیر و نوید عزیز و زکیه بهبهانی عزیزم؛ جناب علی زرنگار؛ جناب علیخانی و همه ی عوامل حرفه‌ای و خوب و دوست داشتنی سازنده فیلم "بدون تاریخ ، بدون امضا"؛ حضور به عنوان نماینده ایران در جشنواره ی اسکار را در کنار موفقیت های دیگرِ فیلم به همه شما عزیزان تبریک فراوان می گویم و برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

از آنجائی که در موفقیت های فیلم در اکران ها و جشنواره ها در کنارتان نبوده ام، موظفم بگویم با اینکه سالهائی است که اشکال تفکرم متاسفانه این بوده که پس از اتمام یک کار، بنظرم کار من تمام می‌شود، لذا نقشی تاثیرگذار و همراهیِ پس از پایانِ تقریبا هیچ فیلمی را با حضور فیزیکی در کنار آن نداشته ام؛ اما می دانید که همیشه قلبا در کنارتان بوده ام و خواهم بود و به همه شما افتخار می کنم و تجارب ارزشمندی را از تجربه همکاری با همه شما عزیزان گرانمایه به یادگار خواهم داشت .

تبریک فراوان و با آرزوی موفقیت های بیشتر

ان شاالله که بدرخشد"

Untitled

هدیه تهرانی نوید محمدزاده بدون تاریخ بدون امضا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین