کد خبر: 25955 A

جنیفر انیستون در فیلم دامپلین نقش زندگی که در جوانی‌اش ملکه زیبایی بوده را بازی می‌کند.

ایران آرت: نت‌فلیکس حقوق فیلم Dumplin ساخته‌ی آن فلچر  با حضور جنیفر آنیستون، ستاره‌ی سریال «دوستان» را خریداری کرده است. این فیلم براساس رمانی پرفروش به همین نام به قلم جولی مورفی ساخته می‌شود. 

به گزارش سینماگیمفا، داستان رمان پیرامون دختر نوجوانی با اضافه وزن به نام ویلودین می‌گردد که مادرش او را دامپلین (Dumplin به معنای خپل) صدا می‌زند. ویل سرشار از اعتمادبه‌نفس است و با بدن خود احساس راحتی می‌کند و این مسئله در حالی‌ست که مادرش رزی در زمان نوجوانی‌اش ملکه‌ی زیبایی بوده است. ویل همچنین اهمیتی به تمسخر دیگران درباره‌ی وزن‌اش نمی‌دهد. او در ادامه با پسری به نام بو آشنا می‌شود که به ویل علاقه نشان می‌دهد. اکنون حس عدم اعتمادبه‌نفس در او شکل می‌گیرد. در سراسر داستان او و مادرش رزی باید با کارهایی که در قبال یکدیگر کرده‌اند، کنار بیایند و رابطه‌ی‌شان را تغییر دهند.

همچون رمان فیلم نیز داستان دامپلین را روایت می‌کند که از سر اعتراض وارد مسابقه‌ی ملکه‌ی زیبایی می‌شود. اوضاع زمانی بالا می‌گیرد که شرکت‌کنندگان دیگر نیز پا جای پای او می‌گذارند تا راه‌ و رسم مسابقه‌ی ملکه‌ی زیبایی را در شهر کوچک‌شان در ایالت تگزاس دگرگون کنند.  جنیفر آنیستون نقش رزی و دنیِله مکدونالد نقش دامپلین را ایفا می‌کنند. دیگر بازیگران این فیلم عبارت‌اند از اودیا راش، داو کامرون، بکس تیلور کلاوس و جینجر مینج .

گفته می‌شود که موسیقی نقش مهمی در این فیلم ایفا خواهد کرد. این اثر شامل نسخه‌های جدیدی از ترانه‌های هنرمند افسانه‌ای دالی پارتون خواهد بود. مضاف بر این، دالی با موسیقی‌دانان دیگری نظیر سیا و میراندا لمبرت در سرودن شش ترانه‌ی اورجینال همکاری خواهد کرد.

هالیوود ملکه زیبایی جنیفر انیستون دامپلین جولی مورفی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین