کد خبر: 25915 A

یکی از مشهورترین هنرپیشه‌های کشور چین با نام فان بینبین ناپدید شد.

ایران آرت: فان بینبین، بازیگر، مدل و خواننده 36 ساله و مشهور کشور چین حدود 2 ماه است که ناپدید شده و کسی خبری از او ندارد.

به گزارش ایران آرت، این بازیگر پردرآمد از ماه ژوئیه تاکنون نه در صفحات مجازی حضور داشته و نه در انظار عمومی ظاهر شده است. خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از رسانه‌های خارجی می‌گوید او احتمالاً به خاطر عدم پرداخت مالیات دستگیر و یا مخفی شده است. قوانین مالیاتی سختی در چین به خصوص برای بازیگران وضع شده است.

آخرین پست اینستاگرامی فان بینبین به 23 ماه مه برمی‌گردد، یعنی 4 ماه پیش. با این حال طرفداران این بازیگر و همین‌طور خبرنگاران تا ماه ژوئیه از او خبر داشته‌اند اما پس از آن دیگر هیچ‌کس از سرنوشت فان بینبین چیزی نمی‌داند.

حساسیت‌ها نسبت به ناپدید شدن فان بینبین دو چندان شده و در روزهای اخیر نشریاتی مثل گاردین و پیپل مطالبی را در مورد مفقود شدن این هنرمند چاپ کرده‌اند.

فان بینبین تاکنون در بیش از 50 اثر سینمایی و تلویزیونی حضور پیدا کرده است. او همچنین خواننده پاپ است و تک‌آهنگ‌هایی را منتشر کرده و به‌عنوان مدل هم فعالیت می‌کند. فان بینبین جوایز متعددی را در کشور چین برده است و ناپدید شدنش خبر شوک‌آوری برای مردم این کشور است. 

بازیگر زن خانم بازیگر فان بینبین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین