کد خبر: 25913 A

تهمینه میلانی تاکید کرد از همه چیز و همه کس الهام می‌گیرد اما حرف خودش را می‌زند.

ایران آرت: تهمینه میلانی که این هفته پس از برپایی نمایشگاه نقاشی‌هایش با عنوان «فیلم‌هایی که نساختم» در گالری ایوان، مورد انتقاد و اعتراض برخی از اهالی هنرهای تجسمی قرار گرفت و سرانجام وادار به تعطیلی آن شد، با انتشار یک پست اینستاگرامی، به منتقدانش پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین، این کارگردان سرشناس، شب گذشته با به اشتراک گذاشتن یک نقاشی از ماهی سیاه کوچولو در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«از همه چیز و همه کس الهام می‌گیرم اما حرف خودم را می‌زنم. این تابلو هم داستانی دارد، اما در اولین نمایشگاه نقاشی من با نام «فیلم‌هایی که نساختم» حضور نداشت؛ و سالها پیش تنها در صفحه فیس بوک من با ذکر نام، جهت ادای احترام به صمد بهرنگی، نویسنده کتاب «ماهی سیاه کوچولو» و تصویرگر چیره‌دست، استاد فرشید مثقالی به نمایش در آمد. بدخواهان کینه‌جو و بدخواه هر چه می‌خواهند بگویند، من این تابلو را در موقعیتی که بشدت تحت فشار آدم‌های بی‌توجه و بعضا ناآگاه بودم، با نمایش‌ ماهی سیاه کوچولو که در آن زمان با او هم‌ذات پنداری می‌کردم، همانطور که استاد مثقالی کشیدند، کشیدم. موضوع و تکنیک آن را بسیار دوست دارم. حرف آن حرف دل من است.»


18-9-13-41157milani

گالری ایوان تهمینه میلانی نمایشگاه نقاشی فیلم هایی که نساختم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین