کد خبر: 25862 A

«ستاره‌ای متولد شده است» نخستین تجربه کارگردانی بردلی کوپر به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم توکیو ۲۰۱۸ انتخاب شد.

ایران آرت: فیلم «ستاره‌ای متولد شده است» با بازی بردلی کوپر و لیدی گاگا سی‌ و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم توکیو را افتتاح می‌کند.

این فیلم که نخستین تجربه بردلی کوپر به عنوان کارگردان هم هست، نخستین بار در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و بعد همین هفته در جشنواره فیلم تورنتو دیده شد.

به گزارش مهر، جشنواره فیلم توکیو از ۲۵ اکتبر تا ۳ نوامبر (۳ تا ۱۲ آبان) برگزار می‌شود. این جشنواره «گودزیلا: خورنده سیاره» به کارگردانی کوبون شیتسونو و هیرویوکی سشیتا را به عنوان فیلم اختتامیه انتخاب کرده است. این فیلم سومین فیلم از سه‌گانه انیمیشنی و سی و چهارمین فیلم از مجموعه فیلم‌هایی است که درباره گودزیلا ساخته می‌شود و مثل همیشه توهو تهیه کننده آن است.

اندکی پس از نمایش این فیلم در جشنواره فیلم توکیو یعنی از ۹ نوامبر این فیلم در سینماهای ژاپن اکران می‌شود.

ژاپن در عین حال از آخرین بازارهای مهم فیلم است که «ستاره‌ای متولد شده است» را به نمایش درمی‌آورد و این فیلم از ۲۱ دسامبر در سینماهای ژاپن روی پرده می‌رود.

فستیوال توکیو همچنین اعلام کرد فیلم «خانه‌ای که پری دریایی می‌خوابد» به کارگردانی یوکیهیکو تسوتومی و با بازی ریوکو شینوهارا و هیدتوشی نیشی‌یما را در بخش گالا به نمایش درمی‌آورد. این فیلم داستان زوجی را روایت می‌کند که ازدواج‌شان دچار مشکل شده و وقتی به خود می‌آیند که دخترشان غرق می‌شود و به کما می‌رود.

این جشنواره فهرست کامل فیلم‌های حاضر این دوره را ۲۵ سپتامبر اعلام می‌کند.

لیدی گاگا جشنواره فیلم توکیو بردلی کوپر ستاره ای متولد می شود
ارسال نظر