کد خبر: 25600 A

مارگو رابی و ماتیاس اسخونارتس به فیلم Ruin پیوستند.

ایران آرت: به دنبال توجه زیادی که سال گذشته نسبت به فیلم‌نامه "لیست سیاه" صورت گرفت، فیلم Ruin ساخته جاستین کرزل  با در اختیار گرفتن بازیگران نامزد اسکار، مارگو رابی و ماتیاس اسخونارتس گام بزرگی به سوی تولید فیلم برداشته است. 

به گزارش سینماگیمفا، این فیلم را کرزل با فیلم‌نامه‌ای از رایان و متیو فیرپو کارگردانی می‌کند، که درباره خرابه‌های ایجاد شده بعد از جنگ جهانی دوم آلمان است و نجات‌یافته‌ای از حادثه هولوکاست (با بازی رابی) را نشان می‌دهد که باید با کاپیتان سابق (با هنرمندی اسخونارتس) متحد شود و انتقام بگیرد. این دو، با هم، اعضای نجات‌یافته از جوخه مرگ نازی‌های سابق کاپیتان را گیر می‌اندازند.

اکتبر گذشته، بحث‌هایی درباره احتمال آغاز تولید فیلم با گل گدوت صورت گرفت اما بعد از چند ماه بی‌خبری، حالا اعلام شده که این دو ستاره جدید به فیلم پیوسته‌اند و تولید آن از اواسط سال ۲۰۱۹ در پروگ شروع می‌شود.

مارگو رابی برای بازی در نقش تحسین‌شده‌ی تونیا هاردینگ در زندگی‌نامه I, Tonya مورد توجه منتقدین قرار گرفت و نامزد اسکار بهترین بازیگر زن شد و اسخونارتس نیز در فیلم Red Sparrow با بازی جنیفر لارنس بازی کرد که به موفقیت متوسطی در باکس‌آفیس دست یافت و نمرات مثبتی دریافت کرد.

کرزل کار خود را در سال ۲۰۱۱ با درام تحسین‌شده The Showtown Murders و اقتباسی از نمایشنامه مکبث نوشته شکسپیر در سال ۲۰۱۵ آغاز کرد که هرچند فیلم دوم مورد توجه منتقدین قرار گرفت اما در باکس‌آفیس موفق نبود. وی در سال ۲۰۱۶ فرنچایز اقتباسی از بازی Assassin’s Creed را ساخت.

مارگو رابی نازی ها ماتیاس اسخونارتس لیست سیاه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین