کد خبر: 25529 A

از تریلر نسخه ژاپنی و زنانه "شرلوک هلمز" رونمایی شد.

ایران آرت: شبکه HBO امروز اولین تریلر از جدیدترین اقتباس آزاد از شاهکار سر آرتور کانن دویل یعنی شرلوک هلمز را منتشر کرده است. در این سریال خانم شرلوک هولمز و دکتر واتو تاچیبانا جای دو شخصیت اصلی داستان دویل را می گیرند تا سخت ترین و پیچیده ترین معماهای جنایی را در ژاپن حل کنند.

به گزارش آی‌پی‌تی‌وی گاید، یوکو تاچه یوچی در این سریال نقش شرلوک هولمز را بازی می کند و شیهوری کانجیا نیز ایفاگر نسخه زنانه دکتر واتسن است. با اینکه این دو نفر در لیست بازیگران متنوعی که این دو نقش کلاسیک را در سینما و تلویزیون بازی کرده اند جدیدترین چهره ها هستند، اما نکته مهم تر این است که برای اولین بار دوستداران دنیای کانن دویل شاهد نقش آفرینی دو زن جرم ستیز و مصمم به جای دو شخصیت همیشگی داستان خواهند بود.

لحن شرلوک این سریال نسبت به شرلوک شبکه BBC با بازی بندیکت کامبربچ بازیگوشانه تر است. همچنین به نظر می رسد شرلوک ژاپنی در مقایسه با سریال «Elementary» و نقش آفرینی لوسی لیو به جای دکتر واتسن و سابقه جراحی و همیار ترک اعتیاد بودنش تفاوت های عمده ای دارد.

این شرلوک تازه یک زن جوان ژاپنی الاصل متولد بریتانیاست که در توکیوی امروزی به تعقیب و حل پرونده های جنایی مشغول است.  باید منتظر ماند و دید که آخرین اقتباس از مخلوق ماندگار آقای کانن دویل می تواند طرفداران قدیمی شرلوک هولمز را راضی کند یا نه.

شرلوک هلمز یوکو تاچه یوچی شیهوری کانیجا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین