کد خبر: 24386 A

ساموئل ال جکسون و کوبی اسمولدرز به مرد عنکبوتی پیوستند.

ایران آرت: بازیگران با سابقه دنیای سینمایی مارول، ساموئل ال جکسون و کوبی اسمولدرز برای ماجراجویی بعدی فرنچایز مرد عنکبوتی به تام هالند پیوستند. 

به گزارش سینماگیمفا، این دو بازیگر بیش از یک دهه است که در فرنچایزها بازی می‌کنند. جکسون اولین بار در نقش مدیر شیلد، نیک فری، در فیلم مرد آهنی در سال ۲۰۰۸ دیده شد‌ و اسمولدرز در کراس‌اور دنیای مارول، The Avengers، در نقش ماریا هیل، زن دست راست فری ظاهر شد. این دو بازیگر در فیلم "انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت" با هم بازی کردند که هر دو با یک اشاره انگشت تانوس همراه با پیتر پارکر/مرد عنکبوتی ناپدید شدند.

کوین فایگی، مدیر استودیو مارول، قبلا گفته بود دنباله ۲۰۱۹ این فیلم، پیتر پارکر را از نیویورک خارج می‌کند تا به اروپا گردی در لندن برود که دنیای بعد از جنگ بی‌نهایت و سری چهارم انتقام‌جویان را منعکس می‌کند.

هالند قبلا گفته بود سومین سری در دست ساخت است‌. این دنباله پیتر پارکر با بازی تام هالند را نشان می‌دهد که شاگرد سال آخر دبیرستان در مدرسه علوم و تکنولوژی Midtown بعد از وقایع جنگ بی‌نهایت و دنباله آن است.

فیلم "مرد عنکبوتی: دور از خانه" را جان واتس کارگردانی می‌کند و کریس مک‌کنا و اریک سامرز می‌نویسند که همگی در این سری حضور خواهند داشت. این فیلم پنجم ژوئیه ۲۰۱۹ اکران می‌شود. شخصیت فری نقش اصلی فیلم جدید کاپیتان مارول است که جکسون را در حالی که جوان‌تر شده را نشان می‌دهد و هشتم مارس ۲۰۱۹ راهی سینماها می‌شود. اسمولدرز در نقش هیل نیز فقط در مرد عنکبوتی ظاهر می‌شود و مشخص نیست در دنباله مستقیم جنگ بی‌نهایت بازی می‌کند یا نه.

ساموئل ال جکسون مرد عنکبوتی کوبی اسمولدرز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین