کد خبر: 24074 A

مونیکا بلوچی در جشنواره سن‌سباستین با دریافت جایزه یک عمر دستاورد هنری مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

ایران آرت: فیلم آرژانتینی «عشق غیرمنتظره » با بازی «ریکاردو دارین» آغازگر مهم‌ترین جشنواره سینمایی در کشور اسپانیا خواهد بود.

به گزارش ایسنا، «عشق منتظره» که اولین تجربه کارگردانی «خوان وِرا» تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس آرژانتینی است به عنوان فیلم افتتاحیه و در بخش اصلی شصت‌وششمین جشنواره فیلم سن‌سباستین برای کسب جایزه "صدف طلایی" این رویداد سینمایی رقابت می‌کند. 

57719969

در این فیلم «ریکاردو دارین» ستاره آرژانتینی که پیش از این در فیلم «همه می‌دانند» با اصغر فرهادی همکاری داشت در فیلم «عشق منتظره» بازی می‌کند و داستان این فیلم درباره زوجی است که پس از ۲۵ سال زندگی دچار یک بحران ‌می‌شوند و کار آنها به جدایی می‌رسد و این ماجرا موجب می‌شود پرسش‌هایی درباره عشق، گذر زمان و ... از خود مطرح کنند. 

«ریکاردو دارین» به همراه «مونیکا بلوچی»، «آنیس واردا» و «هیروکازو کورئیدا» سینماگرانی هستند که امسال در جشنواره فیلم سن سباستین با دریافت جایزه یک عمر دستاورد هنری مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. 

شصت‌وششمین جشنواره فیلم «سن‌سباستین» اسپانیا از تاریخ ۲۱ تا ۲۹ سپتامبر (۳۰ شهریور تا ۷۸ مهرماه) در کشور اسپانیا برگزار می‌شود. 

مونیکا بلوچی ریکاردو دارین عشق غیرمنتظره
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین