کد خبر: 24004 A

شبکه نتفلیکس تاریخ انتشار سریال "مجنون" با بازی اما استون و جونا هیل را اعلام کرد.

ایران آرت: نت‌فلیکس با انتشار تیزر کوتاهی اعلام کرد که مینی سریال "مجنون" که در ۱۰ قسمت تولید شده، در تاریخ ۲۱ سپتامبر امسال (۳۰ شهریور) پخش خواهد شد. در اولین تیزر سریال Maniac، تنها شاهد حضور اما استون و جونا هیل هستیم که نقش‌های اصلی این سریال را بر عهده دارند که در مقابل یکدیگر نشسته‌اند و شخصیت جاستین ثرو نیز در حال صحبت است.

پاتریک سامروی، وظیفه نوشتن فیلمنامه این سریال را بر عهده داشته است. همچنین کارگردانی تمامی قسمت‌های فصل اول سریال "مجنون" بر عهده کری فوکوناگا بوده است.سامرویل و فوکوناگا وظیفه ساخت سریال Maniac را مشترکا نیز بر عهده داشته‌اند.

زومجی نوشت: علاوه بر استون، هیل و ثرو، سونویا میزونو، جولیا گارنر، جمیما کرکی، سالی فیلد، جفری کانتور، جاش پایس، راب یانگ و کریستین دی‌مارایس، دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال کمدی سیاه حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

e5696473-f9e0-417a-88a2-3cd49472fbbf

طبق خلاصه داستانی منتشر شده از سریال Maniac، این سریال داستان آنی لندزبرگ با بازی اما استون و اوون ملگریم با بازی جونا هیل را روایت می‌کند که دو غریبه‌ای هستند که به مراحل پایانی درمان دارویی مرموز خود که هرکدام به دلایلی شخصی در آن حضور دارند، نزدیک می‌شوند. آن‌ها به همراه ۱۰ نفر دیگر طی سه روز در تاسیسات Neberdine Pharmaceutical and Biotech تحت آزمایش و درمان قرار می‌گیرند تا بررسی و ثابت شود که این درمان دارویی هیچ عوارض جانبی را نخواهد داشت و کاملا بیماری را درمان می‌کند. 

اما استون جاستین ثرو کری فوکوناگا پاتریک سامروی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین