کد خبر: 2338 A

برای اکران و حضور در جشنواره‌های خارجی و طبق بازخوردها در جشنواره فیلم فجر، حدود پانزده دقیقه از زمان فیلم کوپال کوتاه شد.

ایران‌آرت: برای اکران و حضور در جشنواره‌های خارجی و طبق بازخوردها در جشنواره فیلم فجر، حدود پانزده دقیقه از زمان فیلم کوپال کوتاه شد.

کاظم ملایی کارگردان «کوپال» در خصوص تغییرات این فیلم برای اکران به باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: برای اکران و  حضور در جشنواره‌های خارجی و طبق بازخوردها در جشنواره فیلم فجر، حدود پانزده دقیقه از زمان فیلم را کوتاه کردیم. 

وی درباره زمان و چگونگی اکران «کوپال» عنوان کرد: همزمان چند جشنواره خواهان حضور این فیلم شدند که ما همه انرژی خود را برای حضور در این جشنواره‌ها گذاشتیم اما هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده که در کدامیک شرکت کند. 

ملایی افزود: با توجه به اینکه این فیلم، نماینده هنر و تجربه در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بود، پیش‌بینی می‌کنم نیمه اول سال آینده در این بخش اکران شود.

این کارگردان درباره نقاط قوت فیلمش گفت: خوشبختانه اکثریت از اثری متفاوت در لحن، زبان و اتمسفر یاد می‌کنند و جهانی که برای آن در نظر داشتیم.

این کارگردان اضافه کرد: مخاطبان در نمایش‌های مردمی جشنواره فیلم فجر تا پایان با فیلم همراه شدند اما در برج میلاد شاید برخی فیلم را نپسندیدند که با توجه به بازخورد مخاطبان، تک لوکیشن و تک بازیگر بودن آن به جمع بندی رسیدیم تا از زمان فیلم کاسته شود.

ملایی خاطرنشان کرد: اغلب بازی لوون هفتوان، صداگذاری، فیلمبرداری و طراحی صحنه را دوست داشتند. مواردی که در داوری دیده نشد؛ انگار چون نماینده بخش هنر و تجربه بود، فقط حضورش را قبول داشتند و در قضاوت کنار گذاشته شد.  

 

 

 

فیلم کوپال لوون هفتوان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین