کد خبر: 2336 A

فیلمبرداری بخش ایران جدیدترین اثر بلند سینمایی علی ژکان با بازی نیوشا ضیغمی به پایان رسید.

ایران‌آرت: فیلمبرداری بخش ایران جدیدترین اثر بلند سینمایی علی ژکان با بازی نیوشا ضیغمی به پایان رسید.

علی ژکان کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت ساخت «اولین امضا برای رعنا» به باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت:  فیلمبرداری بخش ایران که حدود هشتاد درصد بود، به پایان رسید و سفری به ترکیه برای تصویربرداری بخش‌های باقیمانده خواهیم داشت.
وی درباره انجام تدوین و دیگر کارهای فنی فیلمش عنوان کرد: در مورد تدوین، موسیقی و صداگذاری به افرادی فکر کردیم که هنوز قطعی نشده و در خبرهای بعدی اعلام خواهیم کرد.

این کارگردان از حضور «اولین امضا برای رعنا» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر اظهار داشت: بستگی به وضعیت و شرایط اکران موجود در آن برهه زمانی دارد اما اگر همه کارها طبق برنامه پیش برود، فیلم را به جشنواره فیلم فجر خواهیم داد.
ژکان در پاسخ به این سوال که در فیلم جدیدش چه طیف از مخاطبان را هدف قرار داده، تصریح کرد: این فیلم که موضوع آن به روابط خانوادگی و مسائل حواشی آن توجه دارد طبقه متوسط جامعه را هدف قرار داده است
گفتنی است؛ در خلاصه داستان فیلم آمده است:  
«داستان نویسی به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده است. آن دو یک پسر به نام نیما دارند که شش ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده، اما هیچکدام از این کتاب ها نتوانسته اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می پرداختند، اما طولی نمی کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می گوید قصد دارد در خانه اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می ریزد و… 

 

 

 

نیوشا ضیغمی فیلم اولین امضا برای رعنا علی ژکان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین