کد خبر: 2335 A

تصویربرداری سریال«پرستاران» تا پایان اسفند تمام نمی‌شود بلکه بعد از سه روز تعطیلی ایام نوروز ادامه خواهد داشت.

ایران‌آرت: تصویربرداری سریال«پرستاران» تا پایان اسفند تمام نمی‌شود بلکه بعد از سه روز تعطیلی ایام نوروز ادامه خواهد داشت.

داود هاشمی تهیه کننده تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درخصوص روند ساخت سریال «پرستاران» گفت: تاکنون حدود 70درصد تصویر برداری به اتمام رسیده است.
 
 ادامه تصویربرداری سریال «پرستاران» تا اردیبهشت ماه+ تصاویر
وی درخصوص ادامه تصویربرداری بیان کرد: تصویر برداری سریال «پرستاران» تا پایان اسفند تمام نمی‌شود بلکه بعد از سه روز تعطیلی ایام نوروز کار تا اردیبهشت ماه ادامه پیدا می‌کند.
 
هاشمی در پایان اظهار داشت: حدود 28 قسمت تا پایان اسفندماه پخش می‌کنیم و بقیه قسمت‌های سریال هفته سوم فروردین روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
 
 
ادامه تصویربرداری سریال «پرستاران» تا اردیبهشت ماه+ تصاویر
 
این مجموعه هر شب بجز پنجشنبه‌ها راس ساعت 22:15 روی آنتن می‌رود و خلاصه قسمت‌های پخش شده نیز جمعه هر هفته در همان ساعت پخش می‌شود.

فیلمنامه سریال «پرستاران» تلخ و شیرینی‌های حرفه پرستاری و دیگر فعالان کادر درمانی را نمایش می‌دهد. این مجموعه تلویزیونی زندگی چند پرستار را نمایش می‌دهد که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند و البته فقط به زندگی حرفه‌ای آنها نمی‌پردازد؛ بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آنها با کادر درمانی را نیز به نمایش می‌گذارد.
 
 
 
ادامه تصویربرداری سریال «پرستاران» تا اردیبهشت ماه+ تصاویر
 
فاطمه گودرزی و عاطفه رضوی در نقش سوپروایزر و لیندا کیانی، الناز حبیبی و فریبا نادری در نقش پرستار، پنج بازیگر اصلی سریال هستند. امین زندگانی، مهدی صبایی، سیاوش خیرابی، صفا آقاجانی، مریم یوسف، رضا توکلی، محمد عمرانی، اشکان اشتیاق، نسرین نکیسا، ایمان باقری، شهنام شهابی، شهرام قائدی و شهرام عبدلی از دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

شبکه تماشا نیز این سریال را با یک روز تاخیر هر شب ساعت 20 برای علاقه‌مندان با کیفیت HD پخش خواهد کرد. این سریال ساعت 2 بامداد، هشت صبح و ساعت 14 روز بعد از این شبکه بازپخش خواهد شد.

 

الناز حبیبی فریبا نادری سریال پرستاران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین