کد خبر: 23268 A

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بعضی از مردم مسخره می‌کنند، متلک می‌اندازند یا حرف‌هایی می‌زنند که مخصوصا ما را ناراحت کنند.

ایران آرت: زهره فکورصبور بازیگر سیما و سینما به روزنامه رسالت گفت: من قبل از اینکه وارد کار شوم دنیای هنر را خیلی قشنگ می دیدم، چرا که هنر یعنی زیبایی و زیبا دیدن که زیبایی هم یکی از صفات خداوند است. هر انسانی از دیدن هنرهای زیبا خوشش می آید. من هم برای هنر به خاطر همین امر احترام قائل بودم و فکر می کردم که بازیگری حرفه ای است که خیلی راحت می توان در آن پیشرفت داشت.

وی افزود: حالا که وارد کار شده ام می بینم که آن آرامش، زیبایی ها و جذابیت هایی را که فکر می کردم وجود دارد. حتی مواقعی هم که ناراحت هستم برای اینکه آرامش پیدا کنم به لوکیشن های محل فیلمبرداری سر می زنم چرا که انرژی موجود در کار حال و هوای مرا عوض می کند.

فکور صبور ادامه داد: ولی متاسفانه اتفاقی که می افتد این است که در این حرفه آدم ها رفیق نیستند بلکه رقیب هستند و اگر تو دارای جایگاهی شوی به تعداد دوستانی که داری دشمن پیدا می کنی و سعی می کنند که جلوی پیشرفت تو را بگیرند. اعضای بعضی از اقشار مثل بازیگران مثل یک تیم فوتبال می مانند که هدفشان گل زدن است. از این رو همه باید با هم دوست و یکدست باشند و با هم پاس کاری کنند وگر نه به هدفشان نمی رسند.

این بازیگر گفت: عدم همکاری لازم و زیرآب زدن در بعضی مواقع، از مواردی بود که من قبل از ورود به این حرفه فکرش را نمی کردم و اکنون مرا خیلی آزار می دهد.

زهره فکور صبور در پایان گفت: من چند وقت پیش وقتی برای خرید کفش رفته بودم، از چند خانمی که آنجا بودند نظر خواستم تا در خرید کمکم کنند. آنها هم با علاقه و خوشرویی جواب مرا می دادند. به نظر من یک سری رفتارها باعث می شود تو فیلترشکنی کنی. البته این را هم باید بگویم که ما به همان اندازه که محبت می بینیم به همان اندازه هم افرادی هستند که مسخره می کنند، متلک می اندازند یا حرف هایی می زنند که مخصوصا تو را ناراحت کنند.

بازیگر زهره فکور صبور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین