کد خبر: 23028 A

مارگو رابی در آخرین مصاحبه خود اطلاعات جدیدی از فیلم "پرنده‌های شکاری" را به اشتراک گذاشته است.

ایران آرت: مارگو رابی، بازیگر نقش هارلی کوئین، در مصاحبه با یاهو در حاشیه تور مطبوعاتی فیلم "ترمینال"، اطلاعات جدیدی را از فیلم "پرنده‌های شکاری" به اشتراک گذاشته است.

به گزارش زومجی، در ابتدا یاهو از رابی در مورد اینکه آیا شخصیت هارلی کوئین در فیلم Birds of Prey با ظاهر جدیدی حضور خواهد داشت یا اینکه او بار دیگر با ظاهر و لباس این شخصیت در فیلم "جوخه انتحار"، در این فیلم حضور خواهد داشت سوال پرسید. رابی در پاسخ جواب مثبت داد و گفت که هارلی کوئین قرار است با ظاهری جدید در فیلم Birds of Prey حضور داشته باشد، اما از دادن اطلاعات بیشتری خودداری کرد.

رابی گفت: نه من نمی‌توانم چیز بیشتری بگویم و صادقانه بگم این بخاطر این است که این لباس هنوز طراحی نشده است، اما بله او با ظاهری جدید در این فیلم حضور خواهد داشت. به‌زودی لباسی جدید برای هالووین وجود خواهد داشت.

66c906d8-f4f4-413c-9555-67269c4b8c4f

بیشتر شخصیت‌های کمیک Birds of Prey را شخصیت‌های سفید پوست تشکیل می‌دهند. با این حال، رابی در ادامه این مصاحبه تایید کرد که از بازیگران رنگین پوست برای شخصیت‌های فیلم Birds of Prey نیز استفاده خواهد شد و این موضوع باعث ایجاد محدودیت برای انتخاب بازیگران این فیلم از دنیای دی سی (DC) نمی‌شود.

رابی گفت: بله دقیقا. زندگی واقعی تنها یک تصویر خاص نیست. ما باید انعکاسی از جامعه امروز را در فیلم نمایش دهیم.

a6f20add-d7a9-48b3-926e-6fc65b6d626b

رابی به‌تازگی در یک مصاحبه تایید کرده بود که فیلم Birds of Prey با درجه سنی بزرگسال (R) تولید و منتشر خواهد شد. فیلمبرداری و تولید این فیلم نیز از ژانویه ۲۰۱۹ (دی یا بهمن ۱۳۹۷) آغاز می‌شود.  کاتی یان کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و همچنان در این پروژه حضور خواهد داشت. 

مارگو رابی پرنده های شکاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین