کد خبر: 23017 A

نیکلاس کیج صداپیشه فیلم انیمیشنی مرد عنکبوتی شد.

ایران آرت: نیکلاس کیج امسال صداپیشه فیلم انیمیشنی و ابرقهرمانی دیگری خواهد بود و نقش اسپایدرمن نوآر را در فیلم جدید Spider-Man: Into The Spider-Verse بازی می‌کند. این خبر پیش‌تر گزارش شده بود و حالا سایت خبری Collider آن‌را تایید کرده است. کیج در فیلم بی‌تکلیف Mandy بازی خواهد کرد و صداپیشه سوپرمن در Teen Titans GO! To The Movies است.

به گزارش سینما گیمفا، شخصیت اسپایدرمن نوآر یکی از مردان عنکبوتی است که از طریق ابر دنیا معرفی شده است. در این دنیای خاص، اسپایدرمن نوآر ورژن پیتر پارکر است که در عصر افسردگی بزرگ تربیت شده است. او هنوز گزارشگری است که قدرت‌اش را از اسپایدر گرفته و این ورژن اسپایدرمن اسلحه به دست است.

فیل لرد و کریستوفر میلر، ذهن‌های خلاق فیلم LEGO و ۲۱ Jump Street، استعدادهای منحصر‌به‌فرد خود را در نسخه متفاوتی از دنیای مرد عنکبوتی بکار می‌گیرند که سبک دیداری برجسته‌ای در آن استفاده شده است. فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse به معرفی نوجوان اهل بروکلین، مایلز مورالز و احتمالات نامحدود Spider-Verse که بیش از یک ماسک می‌پوشد، می‌پردازد.

شمیک مور ، ستاره‌ی Get Down And Dope صداپیشه مایلز مورالز در فیلم است‌. او به لیو شرایبر  در نقش کینگ‌پین، ماهرشالا علی در نقش عمو آرون، برایان تیری هنری در نقش پدر جفرسون، لونا لورن ولز در نقش مادر ریو، لیلی توملین در نقش خاله می، هایلی استینفلد در نقش اسپایدر-گوین و جیک جانسون (Jake Johnson) در نقش پیتر پارکر پیوسته است.

باب پرشچتی، پیتر رمزی و رادنی راثمن کارگردانان این فیلم هستند. فیل لرد فیلم‌نامه کار را نوشته و آوی آراد ، امی پاسکال، فیل لرد، کریستوفر میلر و کریستینا استینبرگ (Christina Steinberg) تهیه‌کنندگان کار هستند.

این فیلم انیمیشنی ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر) اکران می‌شود.

نیکلاس کیج مرد عنکبوتی مرد عنکبوتی2
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین