کد خبر: 22952 A

شِر در کنار مریل استریپ و کالین فرس در قسمت دوم "ماما میا" حضور خواهد داشت.

ایران آرت: آهنگ‌های گروه افسانه‌ای آبا بار دیگر، با اکران فیلم «ماما میا! دوباره شروع میکنیم» در ماه جولای، سالن‌های سینما را پر خواهد کرد و ستارۀ ۷۲ سالۀ موسیقی و سینما، شِر، به گروه بازیگران آن خواهد پیوست.

به گزارش نوا، موزیکالِ عاشقانۀ «ماما میا! دوباره شروع کنیم» به کارگردانی اُل پارکر، نوسینده و کارگردان بریتانیایی، اپیزود دیگری از فیلم «ماما میا!» است که در سال ۲۰۰۸ اکران شد و خود بر اساس موزیکالی به همین نام ساخته شده است. در این فیلم ستارگانی مثل مریل استریپ، کالین فرس و لی لی جیمز نقش‌آفرینی می‌کنند.

بخش عمده‌ای از موسیقی متن فیلم قطعات بسیار محبوبی از آبا، گروه پاپ سوئدی دهه هشتاد میلادی است که موسیقی‌شان در فیلم اول ماما میا نیز استفاده شده بود. همچنین اعلام شده است بنی اندرسون و بیورن اولویس، آهنگسازان و موسسان گروه آبا برای این بخش از فیلم قطعاتی ارجینال همراه با ترانه نوشته‌اند و تهیه‌کنندگی اجرایی را نیز بر عهده داشته‌اند.

«فیلم ماما میا! دوباره شروع می‌کنیم» روز ۲۰ جولای منتشر خواهد شد و برای کسانی که فیلم ارجینال را ندیده‌اند این امکان وجود دارد که از طریق شبکۀ نت فیلیکس به آن دسترسی داشته باشند.

شر خوانندۀ پرکار و قدیمی امریکایی که هفتمین تور انفرادی خود را در ماه سپتامبر آغاز خواهد کرد در این فیلم نقش رابی شریدن را بازی می‌کند. این خواننده و هنرپیشۀ سرشناس برای نقش‌آفرینی در فیلم «دیوانه» به کارگردانی نورمن جویسون در سال ۱۹۸۷ موفق به دریافت جایزۀ اسکار شد و حالا پس از هشت سال است که دوباره بر پردۀ سینما حاضر می‌شود. آخرین فیلمی که او در آن نقش‌آفرینی کرد به نام «نگهبان باغ‌وحش» در سال ۲۰۱۱ اکران شد.

مریل استریپ شرلین سرکیسیان ماما میا! دوباره شروع کنیم کالین فرس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین