کد خبر: 22944 A

ونسا کربی هم‌بازی دواین جانسون (راک) شد.

ایران آرت: ونسا کِربی به دواین جانسون  و جیسون استاتهام در فیلم «هابز و شاو»، اسپین‌آف مجموعه‌فیلم  «سریع و خشمگین» محصول کمپانی یونیورسال خواهد پیوست. این فیلم که بر دو کاراکتر از مجموعه‌فیلم اصلی تمرکز دارد، ۲ اوت ۲۰۱۹ به روی پرده‌ی سینماها می‌رود. با سینماگیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

به گزارش سینما گیمفا، ونسا کربی که بیش‌تر برای ایفای نقش در سریا «تاج» شناخته می‌شود، ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۸ در فیلم Mission Impossible – Fallout در کنار تام کروز دیده خواهد شد. از دیگر فیلم‌های او می‌توان به «وقایع‌نگاری فرانکنشتاین»، «من پیش از تو» و «گرث جونز» اشاره کرد.

دیوید لیچ کارگردان فیلم‌های  «بلوند اتمی» و «ددپول ۲» سکان هدایت این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

این اسپین‌آف داستان لوک هابز ، مأمور سرویس امنیتی با بازی جانسون و دکارد شاوِ آدمکش با بازی استاتهام را دنبال می‌کند. کریس مورگان که نویسندگی این مجموعه‌فیلم را از سال ۲۰۰۶ و فیلم Tokyo Drift برعهده داشته، فیلمنامه‌ی این اسپین‌آف را خواهد نوشت. کاراکتر هابز نخستین بار در فیلم Fast Five در سال ۲۰۱۱ ظاهر شد و از آن پس در تمام قسمت‌های این مجموعه‌فیلم حضور داشته است. کاراکتر شاو نیز اولین بار در فیلم Fast Six در سال ۲۰۱۳ ظاهر شد و در فیلم‌های  «خشمگین ۷» و «سرنوشت خشمگین» نیز به عنوان آنتاگونیست اصلی حضور داشته است.

این اسپین‌آف پروژه‌ی کاملا متفاوتی از فیلم‌های نهم و دهم این مجموعه‌فیلم است که در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارند. «سریع و خشمگین ۹» در ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ و «سریع و خشمگین ۱۰« در ۲ آوریل ۲۰۲۱ به روی پرده‌ی سینماها خواهند رفت.

جانسون به همراه دنی گارسیا و هیرام گارسیا این فیلم را از طریق کمپانی سِون باکس تهیه خواهند کرد. جیسون استاتهام، نیل اچ. موریتز و کریس مورگان نیز از دیگر تهیه‌کنندگان این فیلم هستند.

دواین جانسون راک ونسا کربی جیسون استاتهام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین